رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

اساسنامه فدراسیون فوتبال به تائید فیفا رسید

15:30 - 22 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۳۸۵۶
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
فدراسیون جهانی فوتبال روند برگزاری مجمع، اساسنامه و قوانین انتخاباتی را جهت تصویب در مجمع عمومی فدراسیون تایید کرد.

- طبق اعلام سایت فدراسیون فوتبال، فدراسیون جهانی فوتبال با ارسال نامه‌ای به دبیر کل فدراسیون کشورمان ضمن اعلام وصول، روند برگزاری مجمع، اساسنامه و قوانین انتخاباتی را جهت تصویب در مجمع عمومی فدراسیون تایید کرد.

احمدرضا براتی رییس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال در این ارتباط عنوان کرد: فیفا امروز (پنجشنبه) و پیرو مکاتبات قبلی خود، نامه تایید نهایی خود درباره اساسنامه، مقررات انتخاباتی و دستور العمل برگزاری مجمع را به فدراسیون فوتبال ارسال کرد و این به آن معنا است که اساسنامه پیشنهادی به مجمع دارای کلیه استاندارد‌ها و الزامات قانونی مورد نظر فیفا می‌باشد. شایسته است که این موفقیت را به همه اهالی ورزش و فوتبال ایران تبریک بگویم.

وی ادامه داد: همچنین فیفا با برگزاری مجمع عمومی در تاریخ ۸ آذر موافقت کرده و اعلام کرده که اکنون می‌توانیم اساسنامه را جهت تصویب نهایی در اختیار اعضای محترم مجمع قرار دهیم.

براتی افزود: نامه امروز فیفا در واقع همان سندی است که سال‌ها خلاء آن را در فدراسیون فوتبال کشورمان احساس می‌کردیم و الحمدالله با پشتیبانی، ممارست و ارائه طریق فدراسیون فوتبال و کار شبانه روزی که در ماه‌های گذشته انجام شد امروز این سند و تاییدیه در اختیار ما می‌باشد و انشالله بعد از تصویب مجمع عمومی فدراسیون، اساسنامه جدید به عنوان عالی‌ترین سند حقوقی فوتبال کشور به زودی اجرایی خواهد شد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *