کارکنان اداری بیشترین آمار مبتلایان به کرونا در روسیه

15:00 - 27 مهر 1399
کد خبر: ۶۶۵۹۹۳
آنا پوپووا رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان روسیه موسوم به «روس پاترب نادزور» اعلام کرد: اکثر افراد مبتلا به بیماری کرونا در روسیه از کارکنان ادارات و دفاتر دولتی و خصوصی هستند.

- براساس آخرین گزارش ستاد مقابله با گسترش کرونا در روسیه طی ۲۴ ساعت گذشته شمار مبتلایان به کرونا با شناسایی ۱۵ هزار و ۱۵۰ مورد جدید به یک میلیون و ۳۶۹ هزار و ۳۱۳ نفر و آمار جانباختگان ناشی از این بیماری با افزایش ۲۳۲ نفر دیگر به ۲۳ هزار و ۷۲۳ تن رسیده است که همچنان روند صعودی را نشان می‌دهد.

پوپووا در گفت وگو با شبکه اول تلویزیون روسیه گفت: بخش عمده بیماران کرونایی در بین جمعیت کاری فعال روسیه را کارکنان دفاتر و ادارات تشکیل می دهند.

وی افزود: به همین دلیل رعایت موارد پیشگیری از کرونا و ضدعفونی محل کار بسیار مهم است.

«ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهوری روسیه اخیرا دستور داده است تا سیستم دفاع ملی در برابر ویروس های جدید تشکیل شود به همین منظور کمیسیونی بین دولتی به رباست «دمیتری مدودیف» معاون شورای امنیت ملی این کشور ایجاد شده است. این تصمیم با توجه همه گیری و روند صعودی موج دوم ویروس کرونا گرفته شده است.

دمیتری پسکوف سخنگوی رئیس جمهوری روسیه دیروز اعلام کرد که مقامهای کاخ کرملین به شدت نگران تشدید شیوع بیماری کرونا در روسیه هستند.

/انتهای پیام/

ایرنا


برچسب ها: کرونا روسیه

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *