رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

بانک‌ها تسهیلات مناسب و بدون بهره به شرکت‌های دانش‌بنیان پرداخت کنند

7:00 - 26 مهر 1399
کد خبر: ۶۶۵۷۴۱
نماینده ولی فقیه در بوشهر با تاکید بر ضرورت حمایت دولت از نهضت قطعه‌سازی گفت: در کنار حمایت دولت، بانک‌ها نیز تسهیلات مناسب و بدون بهره به شرکت‌های دانش‌بنیان پرداخت کنند تا آن‌ها بتوانند تولید این قطعات را با استاندارد‌های بین‌المللی شروع کنند و فضای ملی و اقتصاد کشورمان را به خودکفایی برسانند.

آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری در گفت‌وگو با میزان، ضمن تاکید بر لزوم استفاده از تجربیات نیرو‌های مسلح در سایر صنایع  بیان کرد: همه محصولات راهبردی و غیرراهبردی حاصل ترکیب قطعات مختلفی است که محصولی را تولید می‌کنند و هر قطعه‌ای تخصص و کارشناسی نیاز دارد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: امروز در کشور همه نهاد‌های انقلابی در صنعت قطعه‌سازی فعال هستند و ما در صنایع دفاعی و نظامی شاهد رشد فوق‌العاده‌ای هستیم.

امام جمعه بوشهر ادامه داد: محصولات ترکیبی مختلف هم در سطح بین‌المللی تولید می‌شود و ما باید در کشورمان نیاز‌های قطعات را به وسیله بانک اطلاعات قوی شناسایی و اولویت‌بندی کنیم تا به شرکت‌های دانش‌بنیان، دانشگاه‌ها و دیگر مراکز ارائه شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تاکید بر ضرورت حمایت دولت از نهضت قطعه‌سازی گفت: در کنار حمایت دولت، بانک‌ها نیز تسهیلات مناسب و بدون بهره به شرکت‌های دانش‌بنیان پرداخت کنند تا آن‌ها بتوانند تولید این قطعات را با استاندارد‌های بین‌المللی شروع کنند و فضای ملی و اقتصاد کشورمان را به خودکفایی برسانند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *