کشف یک تن تریاک از ۳ خودرو سواری

10:57 - 22 مهر 1399
کد خبر: ۶۶۴۷۱۱
جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از درگیری مسلحانه تکاوران پلیس با سوداگران مرگ و کشف یک تن و ۱۵۰ کیلو مواد افیونی در شهرستان "ایرانشهر" خبر داد.
- سردار احمد طاهری  گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر ایرانشهر با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان به سرنخ‌هایی از قاچاق محموله سنگین موادمخدر، توسط اعضای یک باند حرفه‌ای قاچاق مواد افیونی از شهرستان مذکور به مناطق مرکزی کشور دست یافتند.
 
وی گفت: تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر ایرانشهر پس از یک سری کار گسترده اطلاعاتی و رصد منطقه، شب گذشته اعضای این باند مسلح را که با ۲ دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ و یک دستگاه سواری سمند در یکی از محور‌های فرعی شهرستان در حال انتقال محموله مواد مخدر به سمت شهر "بمپور" بودند، شناسایی و آن‌ها را به صورت نامحسوس تحت نظر قرار دادند.
 
این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سوداگران مرگ به محض ورود به منطقه کمین پلیس با عوامل انتظامی درگیر شدند که پس از ساعتی درگیری بر اثر آتش پر حجم مأموران عرصه را بر خود تنگ دیده و با رها کردن خودرو‌های حامل مواد و استفاده از تاریکی شب به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.
 
سردار طاهری بیان داشت: در نهایت با اقدام به موقع مأموران، یک نفر از قاچاقچیان دستگیر و در ادامه طی بازرسی از خودرو‌های توقیفی، یک تن و ۱۵۰ کیلو گرم تریاک به همراه یک قبضه سلاح کلاش و مقادیری مهمات جنگی کشف شد.
 
جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری دیگر اعضای این باند، خاطر نشان کرد: مأموران نیروی انتظامی در گلوگاه‌ها و ورودی‌های قاچاق مواد مخدر در سطح استان حضوری فعال دارند و در راه مبارزه با قاچاق موادافیونی به عنوان بلای خانمان سوز جامعه از هیچ گونه تلاشی دریغ نخواهند کرد.
 

برچسب ها: پلیس مواد مخدر

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *