شکوری: همیشه کارهای سخت را ممکن کردم/ فکری مربی بزرگی در ایران خواهد شد

9:45 - 24 مهر 1399
کد خبر: ۶۶۴۲۸۹
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
مربی چوکا تالش گفت: می‌دانم که کار بزرگی در این تیم پیش رو دارم. اما من یاد گرفتم غیر ممکن‌ها را ممکن کنم، ولی به کمک نیاز دارم.
هادی شکوری در گفت‌وگو با میزان، در خصوص سرمربیگری‌اش در تیم چوکا تالش اظهار داشت: من با دلم این تیم را انتخاب کردم، در حالی که دو پیشنهاد لیگ برتری و دو پیشنهاد لیگ یکی داشتم. در اصل، خانواده پدری من اهل تالش هستند و من دوست داشتم به شهر پدری‌ام کمک کنم. از انتخابم خیلی خوشحالم و ارتباط خوبی با هواداران برقرار کردم. مدتی است که این تیم از سطح اول کشور دور بوده و بعد مدت‌ها به لیگ یک آمده است. ما باید زیر بنا‌ها را بسازیم. می‌دانم چه مسئولیت بزرگی دارم ولی با کمک مسئولان و اصحاب رسانه می‌توانم این تیم را مدعی کنم.

وی افزود: با مالکان باشگاه صحبت کردیم که تیم‌های پایه‌ها را راه بیندازند چون از نبود این قضیه این تیم خیلی ضربه خورده و بازیکنان مستعد چالش به تیم‌های دیگر رفتند. من چه زمانی که در استقلال بودم چه زمانی که در پاس بازی می‌کردم و بعد به تیم ملی را پیدا کردم و لژیونر شدم، همیشه کار‌های سخت را ممکن کردم. در این تیم هم می‌توانم این کار را انجام دهم اما نیازمند کمک هستم. یکی از مسائلی که امسال ما را اذیت می‌کند این است که بازی‌ها در رشت برگزار می‌شود. نبود میزبانی و غیبت هواداران به خاطر کرونا باعث شد برگ برنده و یار همیشگی را از دست بدهیم. به هرحال هر پایه‌گذاری مسئله بزرگی است و به زمان نیاز دارد. امیدوارم که شرایط خوب پیش برود. منتظر اتفاقات خوب از این تیم باشید.

وی در خصوص جدایی از رایکا که فصل گذشته سرمربیگری‌اش را به عهده داشت عنوان کرد: در رایکا روز‌های خوبی داشتم و با اینکه از این تیم پیشنهاد داشتم نتوانستم همکاری کنم و بنا به دلایلی هم جدا شدم. من مربیگری‌ام را به نوعی بعد از تیم جوانان از رایکا شروع کردم. برای این تیم‌ و مردم خوب بابل آرزوی موفقیت دارم.

شکوری که خودش زمانی برای استقلال به میدان می‌رفت در پایان در خصوص سرمربیگری محمود فکری در این تیم خاطرنشان کرد: سالی که فکری از استقلال خداحافظی کرد مصادف شد با آمدن من به این تیم و باعث افتخار من است که فکری با دست خودش پیراهن شماره ۶ را به من داد. خیلی چیز‌ها از او یاد گرفتم. فکری بازیکن بسیار بزرگی بود و من مطمئنم که مربی بزرگی نیز در فوتبال ایران خواهد شد. همه پیشکسوتان و هواداران به حمایت از او موظفند چون فکری کسی است که تعصب استقلال را کشیده است.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *