باید به راهکاری عملی جهت برگزاری باشکوه انتخابات ۱۴۰۰ دست یابیم

۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۸:۴۰
کد خبر: ۶۵۸۷۱۲
دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه امیدواریم با تشکیلات جدید و حضور نیرو‌های تازه نفس و جوان، جامعه روحانیت مبارز با پویایی و کارآمدی هرچه بیشتر به روشنگری و راهبری جریان‌های سیاسی، ارزشی و انقلابی بپردازد، گفت: بدیهی است که باید به یک راهکار عملی و اجرایی جهت برگزاری هرچه باشکوه‌تر انتخابات ریاست جمهوری در سال آینده دست یابیم.
-  مصطفی پورمحمدی با اشاره به تداوم دشمنی سران کاخ سفید با نظام و ملت ایران و لابی گری جناح تندرو و صهیونیست‌ها در دولت آمریکا برای تحت فشار گذاشتن هر چه بیشتر جمهوری اسلامی به انتخابات پیش روی ریاست جمهوری در کشور اشاره کرد و افزود: حضور گسترده مردم می‌تواند به نشاط و خنثی سازی دشمنی‌ها و توطئه‌ها بیانجامد؛.
 
وی افزود: بدیهی است که باید به یک راهکار عملی و اجرایی جهت برگزاری هرچه باشکوه‌تر انتخابات ریاست جمهوری در سال آینده دست یابیم.
 
 
 
 پورمحمدی تصریح کرد: روحانیت با عنایت به تجربه طولانی خود در فضای اجتماعی، فرهنگی و سیاسی نشان داده که همواره می‌تواند به عنوان نقطه کانونی تجمیع نیرو‌های انقلابی، ارزشی، کارآمد و با نشاط باشد. جایگاه روحانیت نباید مخدوش شود و نقش ممتاز روحانیت باید به صورتی روشن و فعال ایفا شود.
 
دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز در پایان تصریح کرد: امیدواریم با تشکیلات جدید و حضور نیرو‌های تازه نفس و جوان، جامعه روحانیت مبارز با پویایی و کارآمدی هرچه بیشتر به روشنگری و راهبری جریان‌های سیاسی، ارزشی و انقلابی بپردازد و در آستانه انتخابات سرنوشت ساز سال آینده، با تمام ظرفیت و توان خود وارد عمل شود.

در پایان این نشست، آیت الله موحدی کرمانی رییس جامعه روحانیت مبارز احکام اعضای جدید شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز را به ایشان اعطا نمود.
 
انتهای پیام/ 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *