مسیر انقلاب‌تر قوه قضاییه در مبارزه با فساد

۱۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰:۰۱
کد خبر: ۶۵۳۸۵۲
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه قوه قضاییه در عرصه مبارزه با فساد در مسیر انقلابی‌تری قرار دارد گفت: تایید و حمایت رهبر معظم انقلاب نسبت به مبارزه با فساد انرژی مضاعف و نیروی کامل به قوه قضاییه در این عرصه می‌دهد.

آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری در گفت‌وگو با میزان با اشاره به موافقت رهبر معظم انقلاب با تداوم فعالیت شعب ویژه رسیدگی به پرونده‌های مفسدان اقتصادی با لحاظ برخی اصلاحات بیان کرد: مجوز مقام معظم رهبری مهر تاییدی است بر عملکرد بسیار موفق قوه قضاییه که با هدایت آیت الله رییسی در عرصه مبارزه با فساد در مسیر پرشورتر و انقلابی‌تری قرار دارد.

امام جمعه بوشهر گفت: مبارزه با فساد قطعا در مقابل خود با جبهه‌های متفاوتی روبرو می‌شود که یا اهل فساد یا حامی مفسدان هستند.

وی در پایان بیان کرد: تایید و حمایت رهبر معظم انقلاب انرژی مضاعف و نیروی کامل به قوه قضاییه در عرصه مبارزه با فساد می‌دهد تا در برابر کسانی که این گونه اقدامات را نفی می‌کنند پیش برود.

روز گذشته رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به درخواست رییس قوه قضاییه مبنی بر تداوم فعالیت شعب ویژه دادگاه انقلاب اسلامی جهت رسیدگی به پرونده‌های اخلالگران و مفسدان اقتصادی با لحاظ برخی اصلاحات، با این درخواست موافقت کردند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *