کنکور سراسری دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در دافوس ارتش برگزار شد

۳۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۵:۳۰
کد خبر: ۶۴۸۶۷۳
دسته بندی‌: سیاست ، دفاعی و مقاومت
همزمان با برگزاری آزمون سراسری دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در سراسر کشور، دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از حوزه‌های اصلی این آزمون میزبان داوطلبان رشته ریاضی فیزیک بود.
کنکور سراسری دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در دافوس ارتش با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد - بنا بر اعلام روابط عمومی ارتش، همزمان با برگزاری آزمون سراسری دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در سراسر کشور، دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از حوزه‌های اصلی این آزمون میزبان داوطلبان رشته ریاضی فیزیک بود.
 
امیر سرتیپ حسین ولیوند زمانی، در جمع خبرنگاران گفت: به منظور مساعدت در برگزاری کنکور سراسری دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور، دافوس ارتش کلیه اماکن آموزشی، پژوهشی و سالن‌های اجتماعات و آزمایشات خود را در اختیار سازمان سنجش آموزش کشور قرار داد.

فرمانده دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش ادامه داد: این دانشگاه امروز پنجشنبه (۳۰ مردادماه) میزبان بیس از ۶۰۰ نفر از داوطلبان گروه آزمایشی ریاضی فیزیک درآزمون ورودی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ بود که این آزمون راس ساعت ۸ صبح برگزار شد.
 
امیر ولیوند همچنین تصریح کرد: رعایت حداقل فاصله ایمنی ۱/۸ متری بین داوطلبین، پیش بینی پارکینگ عمومی برای خانواده‌ها در جوار حوزه‌های امتحانی، استقرار آمبولانس و تیم پزشکی در ورودی حوزه امتحانی به منظور تب سنجی و اعطای اقلام بهداشتی نظیر ماسک و مایع ضد عفونی کننده، پذیرایی از داوطلبان در بسته‌های بهداشتی، الزام کلیه عوامل اجرایی به استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از جمله اقدامات دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش در برگزاری هرچه بهتر آزمون سراسری بوده است.

 

 
شایان ذکر است نماینده سازمان سنجش آموزش کشور نیز از روند برگزاری این آزمون در دانشگاه فرماندهی و ستاد آجا بازدید کرد.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha