پویش ملی «ما ملت امام حسینیم» آغاز شد

۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۵:۰۱
کد خبر: ۶۴۷۳۷۲
دسته بندی‌: فرهنگی ، عمومی
انتشارات شهید کاظمی در یک حرکت جهادی با همکاری مجموعه کتاب هیات اقدام به طراحی پویش ملی "ما ملت امام حسینیم" نموده است احیای روضه خانگی و نصب بیرق در سر در هر خانه با شعار «این خانه عزادار حسین است»

- احیای روضه خانگی و نصب بیرق در سر در هر خانه با شعار «این خانه عزادار حسین است» از سوی این انتشارت در پیش گرفته شد. این روز‌ها که شیوع کرونا باعث تعطیلی و محدودیت‌های زیادی برای خیلی از جلسات و گردهمایی‌ها شده است باعث شده که هیات‌های مذهبی زیادی در سراسر کشور جلسات خود را تعطیل و یا به صورت مجازی برگزار نمایند؛ اما می‌شود از این تهدید به وجود آمده به چشم یک فرصت نگاه کرد و بستری متفاوت را برای بهرمندی از این مهمان ناخوانده ایجاد نمود.

روضه خانگی از قدیم‌الایام یکی از بابرکت‌ترین و بی‌ریاترین جلسات روضه بوده است که عموما مادربزرگ‌ها بانیان بساط این نوع روضه بوده‌اند؛ روضه‌هایی که بعضی از آن‌ها قدمتی بیش از ۱۰۰ سال دارند. همچنین در گذشته رسم بوده است که در مناسبت‌های گوناگون پرچم و بیرق‌هایی را سر در خانه‌ها آویزان می‌کردند و حالا که زندگی آپارتمان‌نشینی رواج پیدا کرده، آن سنت حسنه به‌فراموشی سپرده شده است.

پویش ملی «ما ملت امام حسینیم» آغاز شد
در این راستا انتشارات شهید کاظمی در یک حرکت جهادی با همکاری مجموعه کتاب هیات اقدام به طراحی پویش ملی «ما ملت امام حسینیم» نموده است.

این پویش که در راستای ترویج شعائر حسینی و احیاء روضه خانگی برنامه ریزی شده همراه با یک منبر مکتویب می‌باشد که به نوع خود مجالس و روضه‌های خانگی را به ساده‌ترین شکل برگزار و تقویت می‌کند.

این انتشارات در این طرح قصد دارد بسته‌های ویژه‌ای شامل: کتاب قصه کربلا، دستمال اشک، بیرق خانگی با شعار: «این خانه عزادار حسین است»، عکس کارتی شهید سلیمانی و کتاب‌های منتخب و برگزیده با ایام محرم و صفر را در بستنه بندی متناسب آماده و با شرایط ویژه در اختیار مخاطبین عزیز قرا دهد.

در این ایام خاص که چند و، چون برگزاری مراسم عزای حسینی به دلیل شیوع کرونا در ابهام است و مردم خلوت بیشتری را تجربه می‌کنند قطعا طرح «خانواده حسینی» می‌تواند مهمان خلوت محرم مخاطبان باشد.

بسته‌های ویژه «ما ملت امام حسینیم» از امروز با شرایط ویژه و همچنین تخفیف تابستانه کتاب در سایت رسمی انتشارات قابل عرضه می‌باشد.

علاقه‌مندان جهت تهیه این بسته‌ها می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی nashreshahidkazemi.ir و یا ارسال کلمه «ما ملت امام حسینیم» به سامانه ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱ اقدام نمایند.

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha