شعبانی: امیدوارم با تدابیر فدراسیون هر چه زودتر لیگ شروع شود

۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۸:۴۴
کد خبر: ۶۴۶۴۰۰
ملی‌پوش کشتی آزاد در مسابقات جهانی ۲۰۱۹ گفت: تنها منبع درآمد کشتی‌گیران از لیگ است، امیدوارم با تدابیر فدراسیون هر چه زودتر لیگ شروع شود.

- طبق اعلام روابط عمومی فدراسیون کشتی، علی شعبانی در رابطه با اهمیت برگزاری لیگ برای کشتی‌گیران اظهار داشت: تنها منبع درآمد کشتی گیران از لیگ است. اگر لیگ هم برگزار نشود، یعنی ما هیچ درآمدی نداریم و کشتی گیران باید در این فاصله دو ساله از جیب بخورند که اصلا شدنی نیست. امیدوارم با تدابیر فدراسیون هر چه زودتر لیگ شروع شود و کشتی‌گیران هم بهره آن را ببرند.

وی افزود: از نظر فنی هم عدم‌برگزاری لیگ ضربه بزرگی به کشتی می‌زند. اگر چند ماه دیگر هم مسابقات را آغاز کنیم، حدود یک سال بین رقابت‌ها فاصله می‌افتد که اصلا منطقی نیست. این فاصله یک ساله حتی کار را برای بازگشت کشتی‌گیران قَدر هم سخت می‌کند. کشتی گیر باید دائما در تمرین و مسابقه باشد، اما تعطیلی شرایطی که کرونا به وجود آورده، به سود کشتی نیست. البته کادر فنی تیم ملی و فدراسیون به ما برنامه تمرینی دادند، اما کشتی گرفتن روی تشک متفاوت است.

دارنده مدال برنز مسابقات امید‌های جهان در سال ۲۰۱۸ در پایان خاطرنشان ساخت: انشالله که تلاش‌های مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ جواب دهد و هر چه زودتر شاهد برگزاری لیگ با رعایت پروتکل‌های بهداشتی باشیم. بازهم تاکید می‌کنم تنها درآمد ما از همین راه است و اگر لیگ تعطیل شود، هیچ درآمدی نداریم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *