رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

احتمال برگزاری نمایشگاه کتاب تهران در سال جاری قوت گرفت

11:30 - 19 خرداد 1399
کد خبر: ۶۲۶۹۷۲
دسته بندی: فرهنگی ، عمومی
دبیر شورای سیاست گذاری سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران گفت: بنا به جلسه دیروز هیئت دولت مشخص گردید که تمامی سالن‌های تئاتر، کنسرت و سینما از اول تیرماه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آغاز به کار خواهند کرد، به همین منوال ما هم امید داریم که نمایشگاه کتاب تهران با وجود تاخیر در زمان برگزاری امسال برگزار شود.

احتمال برگزاری نمایشگاه کتاب تهران در سال جاری قوت گرفتایوب دهقانکار در گفت‌وگو با ، پیرامون آخرین اخبار درباره برگزاری سی و سومین دوره از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: با امید خدا جلسه شورای سیاست گذاری برگزاری سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با ستاد ملی مبارزه با کرونا طی هفته آتی با حضور کیانوش جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت برگزار خواهد شد و نتیجه جلسه به چگونگی برگزاری این دوره از نمایشگاه پاسخ نهایی را خواهد داد. 

وی در همین راستا ادامه داد: تمامی تلاش شورای سیاست گذاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران مبنی بر تعیین تکلیف این دوره از نمایشگاه کتاب تا پایان خرداد ماه سال جاری است، امیدواریم که بتوانیم طی جلسه هفته آتی به نظری نهایی درباره زمان و چگونگی برگزاری نمایشگاه امسال برسیم. 

دبیر شورای سیاست گذاری سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران با اشاره به بازگشایی سالن‌های فرهنگی و سینماها در تاریخ اول تیرماه سال جاری اذعان کرد: بنا به جلسه دیروز هیئت دولت مشخص گردید که تمامی سالن‌های تئاتر، کنسرت و سینما از اول تیرماه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آغاز به کار خواهند کرد، به همین منوال ما هم امید داریم که نمایشگاه کتاب تهران با وجود تاخیر در زمان برگزاری امسال برگزار شود، جلسه دیروز هیئت دولت برگزاری نمایشگاه کتاب در سال جاری را هم قوت بخشیده است. 

وی درباره چگونگی رعایت پروتکل‌های بهداشتی در نمایشگاه کتاب تهران اذعان کرد: در صورتی که اجازه برگزاری نمایشگاه کتاب تهران از سوی وزارت بهداشت و همچنین ستاد ملی مبارزه با کرونا صادر شود، آنچه در اولویت ما برای برگزاری این دوره از نمایشگاه وجود دارد، مقدمتاً سلامت و حفظ جان مردم است.

دبیر شورای سیاست گذاری سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران ادامه داد: بخش نمایشگاهی و فروشگاهی نمایشگاه کتاب تهران در اولویت های بعدی نسبت به سلامت جامعه قرار دارند. ما به هیچ وجه راضی نیستیم که سلامت مردم به خطر بیفتد و اگر این سلامت تامین شود بدون شک نمایشگاه کتاب تهران در دوره سی و چهارم را برگزار خواهیم کرد. 

دهقانکار در همین راستا خاطرنشان کرد: بدون شک برگزاری سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی صورت خواهد پذیرفت و شورای سیاست گذاری این نمایشگاه هم تمامی پیش بینی ها و تمهیدات جهت این اتفاق را انجام داده است. ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *