حدادی: فدراسیون‌ها به تنهایی قادر به ثبت وقایع خوب در ورزش نیستند

19:25 - 28 اسفند 1398
کد خبر: ۶۰۷۲۹۵
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
قهرمان پرتاب دیسک آسیا گفت: کمیته ملی المپیک کنار وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون‌ها می‌توانند با تعامل به پیشبرد اهداف ورزش کشور کمک زیادی کنند.

به گزارش گروه ورزشی و به نقل از فدراسیون دوومیدانی، احسان حدادی قهرمان پرتاب دیسک آسیا پس از برگزاری مراسم‌ تودیع و‌ معارفه سرپرست جدید این فدراسیون، اظهار داشت: جای دارد صمیمانه از زحمات دلسوزانه عرب در مدت زمان مسئولیتش در پست سرپرستی فدراسیون تشکر کنم. او با درایت و سعه صدر آرامش را به خانواده دوومیدانی آورد و در همان مدت زمان حضورشان سعی کرد تمامی امور مرتبط با ورزشکاران المپیکی و دیگر ورزشکاران دارای شانس کسب سهمیه را مدیریت کنند.

وی افزود: امروز شاهد معرفی مهدی مبینی از سوی وزارت ورزش و جوانان به عنوان سرپرست جدید فدراسیون بودیم. او از قهرمانان این رشته و تیم‌ ملی دوومیدانی بوده و در فدراسیون‌های دیگر هم نقش مثبتی در جایگاه خود داشته است. خوشحالم که فردی از جنس همین رشته این مسئولیت را پذیرفته است و صمیمانه برای وی آرزوی موفقیت دارم.

قهرمان پرتاب دیسک آسیا تصریح کرد: دوست داشتیم امروز شاهد برگزاری مراسم تودیع و معارفه رئیس فدراسیون باشیم، اما این اتفاق نیفتاد. عده‌ای مصلحت فردی را بر مصلحت ورزش دوومیدانی ترجیح دادند و در نهایت انتخابات ابطال شد. البته جای دارد به تمام عزیزانی که آمدند و در مجمع حاضر شدند خسته نباشید بگویم و همچنین از علی‌نژاد هم‌س پاسگزارم که به فکر بحران در دوومیدانی ایران هستند.

حدادی تأکید کرد: با انتخاب داوری به عنوان رئیس فدراسیون، منتظر اتفاقات خوب بودیم. او برنامه‌های خوبی داشت و قرار بود بیاید و به این ورزش کمک کنند. امیدوارم هر چه زودتر فردی اصلح انتخاب شود و دوومیدانی ایران را از این بحران خارج کند.

وی با اشاره به نقش مهم کمیته ملی المپیک در حمایت از فدراسیون‌های المپیکی تصریح کرد: بدون شک نقش تأثیرگذار کمیته ملی المپیک در ساماندهی ورزشکاران المپیکی پوشیده نیست. کمیته ملی المپیک کنار وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون‌ها می‌توانند با تعامل به پیشبرد اهداف ورزش کشور کمک زیادی کنند. فدراسیون‌ها به تنهایی قادر به ثبت وقایع خوب در ورزش نیستند.

قهرمان پرتاب دیسک آسیا با اشاره به وضعیت بحرانی ویروس کرونا در کشور و روند تمریناتش خاطرنشان کرد: قطعاً اتفاقات تلخ اخیر در کشور همه چیز را تحت‌الشعاع قرار داده و ما هم مستثنی نیستیم. برنامه تمریناتم را فعلا باید با این شرایط انجام می‌دهم. امیدوارم شر این ویروس به زودی از کل دنیا کنده شود تا همه باز هم به هم نزدیک شوند. باید همدل و یک‌صدا شد تا به موفقیت رسید. ما ایرانی‌ها مردمان احساسی هستیم و دوری از هم برای ما سخت است. امیدوارم سال ۱۳۹۹ توأم با موفقیت، سلامتی، تندرستی، شادی و مهربانی برای تک تک ایرانی‌های عزیز باشد و برای همه ورزشکاران المپیکی به خصوص دوومیدانی کاران آرزوی موفقیت دارم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *