شمخانی: آمریکا پاسخگوی نقش خود در تولید و انتشار کرونا باشد

11:54 - 28 اسفند 1398
کد خبر: ۶۰۷۱۵۳
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
دبیر شورای عالی امنیت ملی تصریح کرد: مقامات آمریکا به جای متهم سازی دروغین چین و ایران، به مطالبات بین‌المللی در خصوص نقش این کشور در تولید و انتشار کرونا و استمرار جنایت علیه مردم ایران با تداوم تحریم‌های اقتصادی پاسخ دهند.

//به گزارش گروه سیاسی ، علی شمخانی طی مطلبی در صفحه مجازی خود، به ادعاها و اتهام‌زنی مقامات آمریکایی به کشورهای ایران و چین در موضوع کرونا واکنش نشان داد.

دبیر شورای عالی امنیت ملی در همین رابطه تصریح کرد: «فرافکنی شیوه مرسوم آمریکا برای فرار از پاسخگویی است. مقامات آمریکا به جای متهم سازی دروغین چین و ایران، به مطالبات بین‌المللی در خصوص نقش این کشور در تولید و انتشار کرونا و استمرار جنایت علیه مردم ایران با تداوم تحریم‌های اقتصادی پاسخ دهند».

به گزارش میزان، مایک پمپئو وزیر خارجه رژیم آمریکا که کشورش به شدت درگیر بحران کرونا شده و این اپیدمی، ضعف سیستم بهداشتی و درمانی آمریکا را آشکار کرده است، روز گذشته طی ادعایی مضحک، ایران و چین را به انتشار اطلاعات گمراه‌کننده درباره ویروس کرونا متهم کرد. 

دونالد ترامپ رئیس رژیم تروریستی آمریکا نیز، کرونا را ویروسی چینی نامیده است که این موضع گیری ترامپ با واکنش شدید پکن مواجه شده است.


برچسب ها: آمریکا شمخانی

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *