وقت آن رسیده کمی با خودمان خلوت کنیم/«کرونا» بار دیگر خانواده‌ها را در کنار هم جمع کرد

7:00 - 28 اسفند 1398
کد خبر: ۶۰۶۶۳۱
بازیگر سریال «ستایش ۳» گفت: از نظر من این موقعیت و این خانه نشینی می تواند بستری باشد تا ما با خودمان خلوت کنیم، به نوعی دو دو تا چهار تا کنیم که تاکنون چه کرده ایم و از این به بعد چه می خواهیم بکنیم.

وقت آن رسیده کمی با خودمان خلوت کنیم/«کرونا» بار دیگر خانواده‌ها را در کنار هم جمع کرد/////////////چهارشنبهکیهان ملکی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی درباره آخرین فعالیت‌های اخیر خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر هیچ پیشنهادی برای بازی ندارم، البته در شرایط فعلی هم این اتفاق طبیعی است.

وی با اشاره به شیوع بیماری کرونا و تاکید بر خانه نشینی در این ایام اظهار کرد: از نظر من این موقعیت و این خانه نشینی می تواند بستری باشد تا ما با خودمان خلوت کنیم، به نوعی «دو دو تا چهار تا» کنیم که تاکنون چه کرده‌ایم و از این به بعد چه می خواهیم بکنیم.

بازیگر سریال «ستایش» در همین راستا ادامه داد: این روزها فرصتی پیش آمده که به تمام داشته ها و نداشته هایمان بیندیشیم، با خود ببنیم که چه کرده‌ایم و اگر به فرض مثال فرصتی کم در اختیارمان قرار گرفته چه کارهایی را باید انجام دهیم. 

وی با تاکید بر رعایت اصول بهداشتی در قبال بیماری کرونا خانه نشینی را اتفاقی مثبت در ایام کنونی خواند و اظهار کرد: وقتی انسان در چنین شرایطی قرار می‌گیرد بهتر است که ارزیابی درستی از خودش انجام دهد و اگر کم و کسری هست عادلانه با خودش به قضاوت بنشیند.

بازیگر سریال روزگار جوانی در همین رابطه خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی تمامی اقشار جامعه درگیر این وضعیت هستند، شاید فقیر و غنی هر دو به یک میزان ضربه می‌بینند، اما این را باید بدانیم که این بیماری با تمام بدی‌هایش باعث شده تا تمام انسان‌ها به دور از طبقات اجتماعی با نگاهی انسانی‌تر به هم نگاه کنند، خانواده‌ها بار دیگر در خانه ها گرد هم جمع شده اند و به نوعی همدلی مثال زدنی ایجاد شده است. 

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *