فیلمبرداری «بتمن» به دلیل شیوع ویروس کرونا در انگلستان متوقف شد

12:39 - 27 اسفند 1398
کد خبر: ۶۰۶۶۰۶
کمپانی برادران وارنر، ساخت فیلم سینمایی «بتمن» را که از ماه ژانویه تولید آن در انگلیس آغاز و برنامه ریزی شده بود را در لیورپول لغو کرده است.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی ، کمپانی برادران وارنر، ساخت فیلم سینمایی «بتمن» را که از ماه ژانویه تولید آن در انگلیس آغاز و برنامه ریزی شده بود را در لیورپول لغو کرده است.

روند تولید دو پروژه دیگر کمپانی برادران وارنر به نام‌های «ماتریکس ۴» و «کینگ ریچارد» با نقش آفرینی ویل اسمیت هنوز متوقف نشده است. فیلم سینمایی ماتریکس در برلین فیلمبرداری می‌شود، اما اقداماتی برای امنیت عوامل در نظر گرفته شده است. فیلمبرداری کینگ ریچارد نیز به دلیل آب و هوای مناسب در لس آنجلس برای مدتی کوتاه متوقف شده و در روزهای آینده از سر گرفته می‌شود.

بتمن فیلمی ابرقهرمانی به کارگردانی مت ریوز و بازی رابرت پتینسون در نقش بتمن است که در سال ۲۰۲۱ اکران می‌شود. این فیلم دهمین فیلم دنیای سینمایی دی‌سی است و بعد از شوالیه تاریکی برمی‌خیزد که در سال ۲۰۱۲ اکران شد، اولین فیلم مستقل بتمن است.

نخستین تصویر از «رابرت پتینسون» در نقش بتمن منتشر شد

در این فیلم زوئی کراویتز در نقش کت‌وومن، پل دینو در نقش ریدلر و جفری رایت در نقش جیمز گوردون حضور دارند. از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان به کالین فارل، اندی سرکیس و جان تورتورو اشاره کرد.

فیلمبرداری اولیه بتمن در دسامبر ۲۰۱۹ آغاز شد. تاریخ اکران بتمن ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ است. به گفته پتینسون، این فیلم مستقل از دنیای فیلم جوکر خواهد بود.

Robert Pattinson in The Rover (2014)

تاریخ اکران فیلم بتمن در ایالات متحده آمریکا توسط برادران وارنر، ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ مصادف با ۴ تیر ۱۴۰۰ تعیین شده‌است. این فیلم قرار است بخشی از یک سه‌گانه باشد و قرارداد بازیگران طوری تنظیم شده‌است که متعهد به بازآفرینی نقش‌هایشان در فیلم‌های بعدی دنیای سینمایی دی‌سی باشند.

رابرت پتینسون در نقش بتمن، جفری رایت در نقش جیمز گوردون، زوئی کراویتز در نقش زن گربه‌ای، پل دینو در نقش ریدلر، اندی سرکیس در نقش آلفرد پنی‌ورث، کالین فارل در نقش پنگوئن، جان تورتورو در نقش کارمین فلکون، پیتر سارسگارد بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند. ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *