سردار فروتن درگذشت معاون قرارگاه قدس نزسا را تسلیت گفت

10:02 - 22 اسفند 1398
کد خبر: ۶۰۵۲۰۲
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
رئیس حوزه ریاست ستادکل نیرو‌های مسلح با صدور پیامی، درگذشت سرهنگ پاسدار محمود پلارک معاون آماد و پشتیبانی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه را تسلیت گفت.

سردار فروتن درگذشت معاون قرارگاه قدس نزسا را تسلیت گفتبه گزارش گروه سیاسی ، سردار «ابوالقاسم فروتن» رئیس حوزه ریاست ستاد کل نیرو‌های مسلح با صدور پیامی، درگذشت سرهنگ پاسدار محمود پلارک معاون آماد و پشتیبانی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

بیت معظم مرحوم سرهنگ پاسدار محمود پلارک

با سلام و تحیات؛

خبر درگذشت افسر سرافراز و فداکار سپاه اسلام، مرحوم سرهنگ پاسدار محمود پلارک معاون آماد و پشتیبانی قرارگاه قدس نزسا موجب اندوه و تاسف فراوان گردید.

درود خدای کریم بر آن جانباز گرانقدر که عمر پر برکت خویش را در سایه سار قرآن و آموزه‌های اهل بیت عصمت و طهارت (ع) سپری و با مجاهدت‌های خالصانه و عاشورایی در سنگر‌های گوناگون دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب و نظام اسلامی؛ تجلیگاه مجاهد فی سبیل الله و انسان انقلابی و جهادی قرار گرفت و خدمات و نقش آفرینی‌های ارزنده و الهام بخش خود را برای نسل‌های امروز و فردای نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ودیعت نهاد.

فقدان آن پاسدار مخلص، خدوم و ولایت‌مدار را به خانواده معظم و یکایک بازماندگان و وابستگان به ویژه برادر گرانقدر حاج حسن پلارک و نیز همرزمان عزیز وی تسلیت عرض نموده و از درگاه حضرت حق تعالی برای آن فقید سعید، رضوان و رحمت واسعه الهی و برای مصیبت دیدگان ارجمند صبر و شکیبایی توأم با پاداش صابرین طلب می‌کنم.

 

سرتیپ پاسدار ابوالقاسم فروتن

رییس حوزه ریاست ستاد کل نیرو‌های مسلح»

 

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *