رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

در مسیر شکست بیماری کرونا، حفظ روحیه امیدواری و همکاری مردم، عامل موثری است

9:50 - 20 اسفند 1398
کد خبر: ۶۰۴۴۲۶
عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی گفت:در مسیر شکست بیماری کرونا، حفظ روحیه امیدواری و همکاری مردم عامل موثری است.
امیدواری مردمعشرت شایق در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی ، با اشاره به اهمیت روحیه امیدواری مردم در شرایط کنونی که بیماری کرونا شیوع پیدا کرده است، بیان داشت: یک بحرانی پیش آمده و بیماری کرونا سلامت مردم را مورد تهدید قرار داده است، اما متخصصان امر توصیه‌های خود را انجام داده‌اند که مهمترین آنها،خودکنترولی و قرنطینه خانگی است. 

وی ادامه داد: ما ملتی هستیم که ارتباطات قوی خویشاوندی و فامیلی دارم و در مناسبت‌های مختلف دینی و آیینی دور هم جمع می‌شویم؛ چنانچه هم ایام زمان برگزاری مراسم مذهبی اعتکاف بود که با توصیه متخصصان پزشکی کشور شاهد بودیم که این مراسم مذهبی به همراه، نمازجماعات و جمعه برای اینکه سلامتی مردم تضمین، شود تعطیل شده‌اند.
 
بیشتربخوانید: 

عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی یادآور شد: در مسیر شکست بیماری کرونا، حفظ روحیه امیدواری و همکاری مردم عامل موثری است.

وی تاکید کرد: در این شرایط، مردم می‌توانند بجای ارتباطات رو در رو از ارتباطات تصویری کمک بگیرند و برای خرید مایحتاح خود نیز چند روز یک بار به مراکز خرید مراجعه کنند. همین در خانه ماندن و رعایت نکات ایمنی و بهداشتی است که باعث شکست، بیماری کرونا خواهد شد. 

شایق با بیان اینکه ما ملتی هستیم که به لطف الهی و روایات و توصیه‌های ائمه معصومین هم توجه زیادی داریم، گفت: در روایات دینی ما تاکید زیادی بر صبر و دوری از ناامیدی شده است. امیدواریم با صبرو حوصله مردم و تبعیت از فرامین دینی و انجام توصیه‌های بهداشتی به زودی شاهد ریشه کن شدن این بیماری مهلک در کشور  باشیم. 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *