تقدیر رئیس جامعه روحانیت‌ مبارز از تلاش مجاهدانه پزشکان، پرستاران و دست‌اندرکاران وزارت بهداشت

۱۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۲:۵۴
کد خبر: ۶۰۳۹۲۱
رئیس جامعه روحانیت مبارز با اشاره به شیوع بیماری کرونا در کشور از درگاه خدای متعال برای این بیماران درخواست بهبود و عافیت نمود و گفت: همه مردم باید دستورات و توصیه‌های وزارت بهداشت و مسوولان مبارزه با این بیماری را رعایت کنند تا انشاالله از گسترش بیش از پیش آن جلوگیری به عمل آید.

/به گزارش گروه سیاسی ، آیت‌الله محمدعلی موحدی کرمانی، رئیس جامعه روحانیت مبارز با اشاره به شیوع بیماری کرونا در کشور از درگاه خدای متعال برای این بیماران درخواست بهبود و عافیت نمود و گفت: همه مردم باید دستورات و توصیه‌های وزارت بهداشت و مسوولان مبارزه با این بیماری را رعایت کنند تا انشاالله از گسترش بیش از پیش آن جلوگیری به عمل آید.

رئیس جامعه روحانیت مبارز با تقدیر از تلاش مجاهدانه پزشکان، پرستاران و دست اندرکاران وزارت بهداشت و درمان افزود: من به نوبه خودم از این عزیزان تشکر ویژه دارم و حقیقتاً آنچه که مطلع شدم حاکی از این است که این عزیزان جانفشانی می‌کنند و در این جهاد بزرگ همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند، خوب شرکت کرده اند و خودشان را به خطر انداختند تا مردم به سلامت و عافیت نائل آیند.

آیت الله موحدی کرمانی با توصیه به دعا و توسل در این ایام گفت: همه باید متوسل به حضرت مهدی (عج) و اهل بیت پیامبر (علیهم السلام) باشیم تا این بلیه با عنایت پروردگار متعال دفع بشود. در تاریخ صدر اسلام در حالات بعضی از اصحاب ائمه معصومین مسئله دعا را داشته ایم. در حالات حضرت صدیقه طاهره سلام الله علی‌ها نیز داریم که امام مجتبی علیه السلام، فرمودند: شبی در کنار بستر مادرم از اول شب تا به صبح حاضر بودم و ایشان فقط برای دیگران دعا می‌کرد و هرچه گوش دادم که ببینم آیا برای خود یا برای ما که فرزندان او هستیم دعا می‌کند یا خیر و از ایشان در این خصوص سوال کردم پاسخ داد: فرزندم ... الجار ثم الدار...

رئیس جامعه روحانیت مبارز با اشاره به اینکه روحانیت در این صحنه پیش آمده نیز حضوری فعالانه و دلسوزانه دارند، افزود: روحانیت معظم و طلاب و فضلا در شهر‌های مختلف به هر نحوی که توانسته اند به میدان آمده‌اند و با روحیه جهادی در حال ضدعفونی کردن معابر و بیمارستان‌ها و کمک به بیماران هستند و حتی برای تهیه اقلام بهداشتی و سبد مواد غذایی و بهداشتی برای خانواده‌های کم بضاعت در میدان عمل حضور دارند و بر خود تکلیف می‌دانند که در غم مردم و در کنار مردم حاضر باشند و انشاالله با دعا و ذکر اسماء الهی بتوانیم از این مرحله عبور کنیم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *