تاکید رئیس مجلس بر تسریع در اجرای فاز جدید مدیریت بیماری کرونا

۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۷:۱۷
کد خبر: ۶۰۳۰۲۱
دسته بندی‌: سیاست ، مجلس و دولت
رئیس مجلس برای کنترل و ریشه کنی بیماری کرونا در استان قم، بر تسریع در اجرای فاز جدید برنامه‌های ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا تاکید کرد.

به گزارش گروه سیاسی به نقل از خبرگزاری خانه ملت، در ادامه پیگیری‌های علی لاریجانی از روند مدیریت بیماری کرونا در سراسر کشوربه ویژه بیمارستان‌های استان‌های قم، گیلان وتهران، رییس مجلس شورای اسلامی، صبح امروز، چهارشنبه، ۱۴ اسفند در تماس تلفنی با بهرام سرمست، استاندار قم، بر تسریع در اجرای فاز جدید برنامه‌های ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا تاکید کرد.

لاریجانی در این تماس ضمن دریافت تازه‌ترین گزارش‌ها و اقدامات انجام شده برای کنترل و ریشه کنی بیماری کرونا در استان قم، بر تسریع در اجرای فاز جدید برنامه‌های ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا تاکید کرد.

لاریجانی در این تماس تلفنی ضمن آرزوی شفای عاجل برای مبتلایان و ابراز همدردی با خانواده آن دسته از مردم که جان خود را بر اثر بیماری کرونا از دست دادند، از استاندار قم خواست تا با بسیج همه امکانات، تلاش خود را در مسیر امید و اطمینان بخشیدن به مردم برای تأمین سلامت آنان، مضاعف کنند.

وی ابراز امیدواری کرد که با دور جدید اقدامات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در سراسر کشور و به ویژه استان قم به عنوان استانی که بیشترین درگیری را با این پدیده داراست، شیوع این بیماری به حداقل رسیده و با کمترین تلفات ریشه کن شود.

رییس مجلس شورای اسلامی همچنین ضمن تشکر از تلاش بی وقفه پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان‌های قم، تهران و گیلان که با شکیبایی، رافت و تلاش شبانه روزی در کنار مردم بوده اند، همکاری همه نهاد‌ها در استان قم را برای جلوگیری از شیوع این بیماری و ریشه کنی آن، تحت مدیریت استاندار مورد تأکید قرار داد.

بهرام سرمست، استاندار قم نیز در این تماس تلفنی گزارشی از اقدامات انجام شده برای کنترل و ریشه کنی بیماری کرونا در استان قم ارائه کرد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *