مترو روز عید فطر رایگان است/ اعزام قطار فوق العاده در صورت ازدیاد جمعیت

9:23 - 20 تير 1394
کد خبر: ۵۸۵۳۶
خبرگزاری میزان: قائم مقام مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران با اعلام خبر ارائه خدمات رایگان مترو در روز عید فطر از ساعت 5:30 صبح تا پایان مراسم ویژه این روز گفت: در صورت وجود تقاضا بر سکوها با اعزام قطارهای فوق العاده خدمات بیشتری را به شهروندان ارائه خواهیم داد.
مترو روز عید فطر رایگان است/ اعزام قطار فوق العاده در صورت ازدیاد جمعیت

علی عبدالله پور در گفت‌و‌گو با خبرنگار اجتماعی میزان، سرویس دهی مترو تهران زمان درباره ارائه خدمات به شهروندان برای برگزاری مراسم عبادی- سیاسی عید فطر اظهار کرد: در این روز از ساعت 5:30 صبح تا پایان برگزاری مراسم قطار شهری آماده خدمات رسانی به افراد جهت حضور در این مراسم است.

وی در ادامه افزود: در این روز خدمت رسانی به صورت رایگان با اعزام قطارهای فوق العاده برای کاهش سرفاصله قطارها انجام می شود.

معاون امور ایستگاه‌های شرکت بهره‌برداری متروی تهران با بیان این که در حال حاضر سرفاصله قطارها در وضعیت مطلوبی قرار دارد، تصریح کرد: در نتیجه با تعداد قطارهای موجود امکان ارائه سرفاصله کمتر را نداریم، اما در صورت وجود تقاضا بر سکوها با اعزام قطارهای فوق العاده خدمات بیشتری را به شهروندان ارائه خواهیم داد.

قائم مقام مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران در خاتمه افزود: این اقدام با ارائه قطارهای خالی به نقاط پرتردد صورت می گیرد. این شرکت در تلاش است تا بهترین خدمات را در این روز به مردم پایتخت ارائه دهد.


انتهای پیام/
ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *