کنست رژیم صهیونیستی تا پایان روز چهارشنبه منحل می‎شود

۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۶:۱۸
کد خبر: ۵۷۶۰۴۸
قانونگذاران رژیم صهیونیستی انحلال کنست و برگزاری انتخابات زود هنگام در ماه مارس ۲۰۲۰ را به رای می‌گذارند و تا پایان روز چهارشنبه پارلمان این رژیم منحل خواهد شد.

کنست رژیم صهیونیستی تا پایان امروز منحل می‌شودبه گزارش گروه بین الملل ؛ اعضای کنست(پارلمان) رژیم صهیونیستی امروز چهارشنبه رایزنی درباره انحلال کنست را آغاز کرده‌اند.

رای گیری درباره انحلال کنست تا ساعاتی دیگر انجام می‌شود.

پارلمان رژیم صهیونیستی علاوه بر این درباره برگزاری انتخابات زودهنگام در روز ۲ مارس ۲۰۲۰ نیز رای گیری می‌کند.

انحلال پارلمان رژیم صهیونیستی و برگزاری سومین انتخابات طی یک سال در اراضی اشغالی در حالی برگزار می‌شود که «بنیامین نتانیاهو» و «بنی گانتز» در پی ۲ دور انتخابات در سال ۲۰۱۹ موفق به تشکیل کابینه نشدند.

«روون ریولین»، رئیس رژیم صهیونیستی، در پی ناکامی بنیامین نتانیاهو و بنی گانتز، در تشکیل کابینه در پی برگزاری ۲ دور انتخابات پارلمانی در ماه‌های آوریل و سپتامبر، به اعضای کنست فرصت دارد با کسب ۶۱ کرسی از ۱۲۰ کرسی شانس خود را برای تشکیل کابینه امتحان کنند؛ این فرصت ۲۱ روزه نیمه شب چهارشنبه تمام می‌شود.

بیشتر بخوانید:

 

سومین دور از انتخابات در اراضی اشغالی روز ۲ مارس ۲۰۲۰ (۱۱ اسفند) برگزار خواهد شد و این در حالی است که تنش در میان مقام‎های رژیم صهیونیستی و جدال بر سر تشکیل کابینه همچنان در حال افزایش است.

در همین حال رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که اعضای حزب لیکود بر سر برگزاری انتخابات درون حزبی در روز ۲۶ دسامبر (۵ دی) به توافق رسیده‌اند.

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *