سرشاخه‌های اغتشاش‌گران توسط اطلاعات سپاه دستگیر شدند/ ردپای سلطنت‌طلب‌ها

۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۰:۰۴
کد خبر: ۵۶۹۷۵۵
دسته بندی‌: سیاست ، دفاعی و مقاومت
سخنگوی سپاه از دستگیری سرشاخه‌های اغتشاش‌گران اخیر کشور توسط سازمان اطلاعات سپاه خبر داد و گفت: در استان‌های البرز، تهران و شیراز سرشاخه‌های کلیدی دستگیرشده‌اند.
سرشاخه‌های اغتشاش‌گران توسط اطلاعات سپاه دستگیر شدند/ ردپای سلطنت‌طلب‌هابه گزارش گروه سیاسی به نقل از سپاه‌نیوز، سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف شامگاه چهارشنبه حاشیه برگزاری یادواره ۱۶۶ شهید شهرستان آستارا(اردبیل) در جمع خبرنگاران گفت: دشمنان نظام و انقلاب اسلامی برای جبران شکست‌ها و ناکامی‌های خود در تلاش هستند تا جلوی پیشرفت نظام و انقلاب اسلامی را بگیرند، اما آنان جایگاهی در بین ملت شریف و فهیم ایران ندارند.

وی افزود: در روز‌های گذشته سلطنت‌طلب‌ها و منافقین به‌واسطه یک‌عده اشرار و اغتشاش‌گر، امنیت جامعه را دچار تلاطم کرده و به اموال عمومی آسیب وارد کردند و جریان آمریکایی-صهیونیستی-اروپایی از آن‌ها حمایت و پشتیبانی می‌کند.
 
بیشتر بخوانید:
سردارشریف با بیان اینکه بخش اعظمی از هزینه‌های اغتشاش‌گران در کشور توسط سلطنت‌طلب‌ها تأمین می‌شود، تصریح کرد: سلطنت‌طلب‌ها به دنبال گرفتن یک انتقام بزرگ از ملت شریف ایران هستند، چراکه همین ملت با هوشیاری و حضور به‌موقع در صحنه، باعث سقوط رژیم دیکتاتوری پهلوی شدند.

سخنگوی سپاه جریان وابسته به سازمان منافقین خلق را پیش ملت شریف ایران روسیاه و منفور توصیف کرد و افزود: سازمان منافقین ازاول انقلاب تاکنون باهدف ایجاد ناامنی و رعب و وحشت، بیش از ۱۷ هزار نفر از مردم و مسؤولین بی‌گناه کشور را به شهادت رسانده اند.
 
بیشتر بخوانید: 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *