موتلفه در فهرست اعلامی انتخابات، جوان‌گرایی عقلایی و مطلوب را در منظر ملت قرار می‌دهد

9:07 - 24 شهريور 1398
کد خبر: ۵۴۹۵۹۶
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی گفت: این حزب در شورای مرکزی و مسئولیت‌های حزبی، تلفیقی از نیرو و نشاط جوان و تجربه به تجربه آموختگان را اجرا کرده است و ان‌شاءالله در فهرست اعلامی انتخابات آینده جوان‌گرایی عقلایی و مطلوب در منظر ملت قرار خواهد داد.
بادامچیاناسدالله بادامچیان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی ، با بیان اینکه در آستانه انتخابات مجلس یازدهم مباحث احزاب و تشکل‌های سیاسی هم انتخاباتی‌ بیشتر شده است، اظهار کرد: اصولگرایان مانند اصلاح‌طلبان، عناوین دیگری مانند ارزش‌گرایان و امثال آن را برای خود انتخاب کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه اصولگرایان برای موفقیت در انتخابات پیش‌رو به وحدت می‌اندیشند، گفت: وحدت و ائتلاف از راه‌هایی همچون تشکیل جبهه واحدی از تشکل‌ها و چهره‌های همراه با جریان سیاسی برای تصمیم‌گیری جمعی و نیز تلاش برای موفقیت آرمان، اهداف، مقاصد و فهرست مطلوب برای مجلس یازدهم میسر است ( البته مجلس گام دوم است)، در این صورت ممکن است برخی تشکل‌ها و چهره‌ها در یک جبهه جمع نشوند اما از فهرست واحدی حمایت کنند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: هریک از این راه‌ها و راهکار‌های دیگر به شرط وحدت بر فهرست متناسب، برای مجلس یازدهم مفید است و مشکلی ایجاد نمی‌کند.

بادامچیان یادآور شد: راهبرد حزب موتلفه اسلامی، ائتلاف بزرگ از همه نیرو‌های دلسوز کشور و ملت و انقلاب در حد جبهه یا در تعامل ارزش‌گرایانه برای برآورده شدن رهنمود‌های رهبر معظم، خواسته‌های ملت، پیشرفت نظام جمهوری اسلامی، خوشبختی مردم و حل مشکلات اقتصادی است.

وی افزود: حزب موتلفه اسلامی پیرو راهبرد خود با همه گروه‌ها، تشکل‌ها، شخصیت‌ها و هر جمعی که برای سربلندی و عزت ایران و گسترش اسلام خالص و تشکیل مجلس مقتدر، متخصص، متعهد و حزبی تلاش می کند، تعامل دارد و با احترام به همه از درگیری‌های جناحی و اختلافات پرهیز می‌کند.

وی با اشاره به اهمیت استفاده از نیرو‌های جوان در پست‌های مختلف مدیریتی عنوان کرد: از جمعیت ۸۳ میلیونی ایران حدود ۶۰ میلیون نفر زیر ۴۰ سال دارند پس تکیه اصلی کار در مردم‌سالاری اسلامی بر نیروی جوانان است.

بادامچیان تاکید کرد: حزب موتلفه اسلامی نیز در شورای مرکزی و مسئولیت‌های حزبی، تلفیقی از نیرو و نشاط جوان و تجربه به تجربه‌ آموختگان را اجرا کرده است و ان‌شاءالله در فهرست اعلامی انتخابات آینده جوان‌گرایی عقلایی و مطلوب در منظر ملت قرار خواهد داد.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *