دوست و دشمن به قدرت مثال‌زدنی پدافند هوایی ایران احترام می‌گذارند

3:09 - 18 شهريور 1398
کد خبر: ۵۴۸۳۲۵
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم با بیان اینکه امروز دوست و دشمن به قدرت مثال‌زدنی پدافند هوایی ایران احترام می‌گذارند، تاکید کرد: در ماجرای سرنگون کردن پهپاد آمریکایی در خلیج فارس که باعث بهت و تعجب نظامیان و دولتمردان آمریکا شد، تمام جهان فهمید که آسمان ایران نمی‌تواند جولانگاه بیگانگان باشد.

دوست و دشمن به قدرت مثال‌زدنی پدافند هوایی ایران احترام می‌گذارند«محمدحسن آصفری» در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی ، با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در پدافند هوایی کاملا خودکفاست، گفت: تاکتیک‌ها و تکنیک‌های بکارگیری شده در پدافند هوایی جمهوری اسلامی ایران، مثل هیچ کجای دنیا نیست و وجوه ممیزه و برتری‌بخش قابل توجهی دارد.

وی با بیان اینکه امروز دوست و دشمن به قدرت مثال‌زدنی پدافند هوایی ایران احترام می‌گذارند، تاکید کرد: در ماجرای سرنگون کردن پهپاد آمریکایی در خلیج فارس که باعث بهت و تعجب نظامیان و دولتمردان آمریکا شد، تمام جهان فهمید که آسمان ایران نمی‌تواند جولانگاه بیگانگان باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم یادآور شد: موشک‌های زمین به هوا، پهپادهای پیشرفته و سامانه‌های دفاع موشکی هوشمند، قدرت بسیطی را در اختیار پدافند هوایی جمهوری اسلامی ایران قرار داده است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *