ورود کمیسیون عمران مجلس به افزایش احتمالی نرخ بلیط قطار

11:29 - 17 شهريور 1398
کد خبر: ۵۴۸۱۹۸
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
عضو کمیسیون عمرانی مجلس شورای اسلامی گفت: می‌کوشیم پس از تعطیلات مجلس موضوع افزایش احتمالی نرخ بلیط قطار و علت افزایش قیمت بلیط هواپیما را با حضور مسئولین مورد بررسی قرار دهیم تا مشخص شود برخی افزایش قیمتها بر پایه چه اصولی بوده است.
ورود کمیسیون عمران به افزایش احتمالی نرخ بلیط قطارعلیم یارمحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی ، با اشاره به احتمال افزایش ۲۰ درصدی نرخ بلیط قطار در ماه‌های آتی گفت: همیشه‌ این زمزمه‌ها قبل از اینکه افزایش قیمتی صورت بگیرد، راه می‌افتد اما این مسئله قطعی نیست و حتی اگر این مسئله قطعیت پیدا کند، جای سوال دارد.

وی تصریح کرد: نرخ بلیط قطار باید در طول سال یک مرحله با افزایش قیمت مواجه شود و افزایش مجدد پذیرفتنی نیست.

عضو کمیسیون عمران با بیان اینکه موضوع عرضه و تقاضا در افزایش نرخ بلیط قطار موثر بوده است بیان داشت: وقتی نتوانیم تعداد زیادی واگن را داخل مدار کنیم تا چرخه ناوگان حمل و نقل تکمیل شود دیگر باید شاهد این افزایش قیمتها باشیم البته این مسئله قابل کنترل است.

یار محمدی تاکید کرد: می‌کوشیم بعد از تعطیلات مجلس موضوع افزایش احتمالی نرخ بلیط قطار و علت افزایش قیمت بلیط هواپیما را با حضور مسئولین مورد بررسی قرار دهیم تا مشخص شود برخی افزایش قیمتها بر پایه چه اصولی بوده است.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *