رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

حسینی: حرکت خوبی از درون و بیرون قوه قضاییه برای مبارزه با فساد شروع شده است

17:51 - 15 مرداد 1398
کد خبر: ۵۳۹۶۳۷
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی انقلاب حرکت خوبی از درون و بیرون قوه قضاییه برای مبارزه با فساد شروع شده که باید ادامه یابد و اصحاب رسانه نیز در این زمینه باید کمک کنند.

حسینی: حرکت خوبی از درون و بیرون قوه قضاییه برای مبارزه با فساد شروع شده استبه گزارش خبرنگار گروه سیاسی ، سیدمحمد حسینی عصر امروز در همایش بزرگداشت روز خبرنگار که در لانه جاسوسی برگزارشد، اظهار کرد: قوه قضاییه در بحث مبارزه با فساد وارد شده و کار می کند و همه باید از قوه قضاییه در این راستا حمایت کنند.

وی با بیان اینکه افتخار نظام جمهوری اسلامی این است که سراغ دانه درشت‌ها می رود، گفت: حرکت خوبی از درون و بیرون قوه قضاییه برای مبارزه با فساد شروع شده که باید ادامه یابد و اصحاب رسانه نیز در این زمینه باید کمک کنند.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی انقلاب با بیان اینکه رسانه یکی از ابزارهای بسیار مهم جبهه استکبار برای پیشبرد اهداف‌شان است، افزود: خبرنگاران باید بیانات مقام معظم رهبری و خواسته های ایشان را از مسئولان مطالبه و پیگیری کنند.

وی به برخی انقلاب های مخملی در سطح جهان اشاره کرد و یادآور شد: استکبار جهانی با استفاده از شبکه های اجتماعی و رسانه ها موجب انقلاب های مخملی در سطح جهان شده است، آنها از رسانه ها به عنوان ابزاری برای تحقیر، تغییر و تحریک مردم استفاده می کنند.

حسینی در بخش دیگری از سخنانش افزود: انقلاب اسلامی با انقلاب هایی مانند انقلاب کبیر فرانسه یا انقلاب اکتبر شوروی و همین جنبش اخوان المسلمین که در مصر و چند کشور سال‌ها کار تبلیغی کرده بود اما انقلاب‌شان به یک سال هم نرسید و از بین رفت، متفاوت است.

وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت رسانه برای مقابله با جنگ نرم دشمن اشاره کرد و گفت: رسانه های انقلابی نقش بسیار مهمی را جهت مقابله با جنگ رسانه ای دشمن دارند.

حسینی تاکید کرد: رسانه ها باید با استفاده از ابزار موجود و با روشنگری، نقشه های دشمنان را به خوبی شناسایی کرده و درباره آنها در اذهان عمومی مردم آگاهی بخشی کنند.

وی با بیان اینکه مخاطب رهبری در گام دوم جوانان هستند ، اظهار کرد: رهبری تعبیر نظام اسلامی را در این بیانیه به کار می برند و انقلاب را به جوانان امروز نسبت می دهند زیرا آنها حافظان این انقلاب هستند.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی انقلاب با بیان اینکه خبرنگاران نیز مخاطب بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی مقام معظم رهبری هستند، افزود: اگرچه دولت و مجلس شورای اسلامی مطالبی را درباره بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی بیان کرده اند اما اقدام عملی در این خصوص نداشته اند لذا رسانه ها هستند که باید با مطالبه گری، اجرای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را از مسئولان بخواهند.

وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به خبرنگاران حاضر در جلسه گفت: یکی دیگر از وظایف رسانه ها، حفظ و تداوم روحیه انقلابی در جامعه است.

وی عنوان کرد: رسانه ها باید در مواجهه و مقابله با محاصره تبلیغاتی دشمن، پیشقدم باشند و رسالت تاریخی خود را به بهترین شکل انجام دهند. ابزار های خبری دو سوی حق و باطل دارد؛ البته منظور ما از خبرنگار کسانی است که پای رکاب حق بودند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *