سردار سلیمانی: کنگره ۹۲ هزار شهید بسیجی کشور برگزار خواهد شد

15:43 - 11 مرداد 1398
کد خبر: ۵۳۸۲۱۸
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امسال کنگره 92 هزار شهید بسیجی کشور به‌منظور پاسداشت یاد و نام شهدای بسیجی برگزار می‌شود.

سردار سلیمانی: کنگره ۹۲ هزار شهید بسیجی کشور برگزار خواهد شدگروه سیاسی ؛ سردار «غلامرضا سلیمانی» در جمع فرماندهان نواحی بسیج استان بوشهر اظهار داشت: مردم ایران اسلامی دارای فرهنگ بسیجی هستند و در عرصه‌های مختلف شاهد ظهور و بروز این فرهنگ هستیم.

وی از برگزاری کنگره شهدای بسیجی کشورمان خبر داد و اضافه کرد: امسال کنگره ۹۲ هزار شهید بسیجی کشور به‌منظور پاسداشت یاد و نام شهدای بسیجی برگزار می‌شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به افزایش خدمات بسیج در سطح کشور خاطرنشان کرد: بسیج نسبت به مردم احساس مسئولیت دارد و تلاش می‌کنیم برای رفع مشکلات مردم در زمینه‌های مختلف تاثیرگذار باشیم.

وی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکم مسئولیت بنده بر افزایش گروه‌های جهادی و حضور سازمان‌یافته‌تر جوانان و نوجوانان در عرصه‌های انقلابی و بسیج تأکید کرده‌اند.

سردار سلیمانی با بیان اینکه بسیج تلاش می‌کند در رفع مشکلات مردم پیشرو باشد، افزود: بسیجیان، گروه‌های جهادی و طلبه‌های بسیجی در جریان سیل اخیر به کمک مردم شتافتند و خانه‌هایشان را پاک‌سازی کردند.

وی بسیج را الگوی انقلابی متفاوت از سایر انقلاب‌ها در سطح جهان دانست و ادامه داد: بیشترین دلیل دشمنی استکبار جهانی با بسیج به دلیل خدمت‌گزاری این نهاد مردمی و انقلابی به مردم است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: هرچقدر که به محبوبیت بسیج و سپاه افزوده می‌شود، دشمنی استکبار جهانی با این نهاد‌های ارزشی، افزایش پیدا می‌کند.

وی گفت: نباید بگذاریم دشمن عرصه را برای ملت ایران تنگ کند و بسیج این توانایی را دارد که امید را در دل مردم زنده نگه دارد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *