رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

انفجار ۲ خودروی بمبگذاری شده در جده شماری زخمی بر جای گذاشته است

17:08 - 27 خرداد 1398
کد خبر: ۵۲۶۱۳۱
پایگاه میدل ایست آی گزارش داد که کنسولگری آمریکا در عربستان با اشاره به انفجار ۲ خودروی بمب‌گذاری شده در شهر جده، هشدار امنیتی صادر کرده و از شهروندان خود خواسته تا جانب احتیاط را رعایت کنند.

کنسولگری آمریکا در جده هشدار امنیتی درباره سفر به عربستان صادر کرد/انفجار  2 خودروی بمبگذاری شده در جدهبه گزارش گروه بین الملل ، «میدل ایست آی» گزارش داد: دولت آمریکا از طریق کنسولگری خود در شهر «جده» هشدار امنیتی صادر کرده و درباره انفجار‌های اخیر خودرو در این شهر ابراز نگرانی کرده است.

کنسولگری آمریکا در جده از انفجار ۲ خودرو در این شهر در روز ۷ ژئو (۱۷ خرداد ماه) خبر داده است.

بر اساس گزارش میدل ایست آی، کنسولگری آمریکا در بیانیه خود اعلام کرده که از انفجار ۲ خودرو در روز ۷ ژوئن که در پی آن چندین نفر مجروح شده‌اند مطلع است.

کنسولگری آمریکا می‎گوید که شهروندان آمریکا باید از هشدار سفر اخیر که خواستار  رعایت نهایت جوانب احتیاط در عربستان سعودی به دلیل «تروریسم و تهدید حملات موشکی و پهپادی علیه اهداف غیرنظامی» شده است آگاه باشند.

در این بیانیه همچنین از شهروندان آمریکایی خواسته شده تا به دلیل «درگیری‌های نظامی و تروریستی» از سفر به ۸۰ کیلومتری مرز‌های یمن شامل شهر‌های جیزان و نجران خودداری کنند.

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *