فرماندار ثلاث باباجانی: سیل ۱۱۰ میلیارد تومان خسارت به این شهرستان وارد کرد

13:07 - 24 فروردين 1398
کد خبر: ۵۰۹۴۳۵
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
فرماندار ثلاث باباجانی با بیان اینکه امروز مدیرعامل هلال احمر برای بازدید از شهرستان خواهد آمد، گفت: مبلغ ۱۱۰ میلیارد تومان خسارت در حوزه زیرساختی، کشاورزی و مسکن به شهرستان وارد شده است.
فرماندار ثلاث باباجانی:صادق خدادادی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی ، با اشاره به آخرین وضعیت امدادرسانی‌ها در شهرستان ثلاث‌باباجانی بیان‌ داشت: ۶۱ روستا در مخاطره سیل داشتیم که در معرض تهدید سیلاب بودند. ۲۶ روستا نیز به دلیل تخریب پل‌ها و نیز طغیان رودخانه در محاصره سیل بودند.

وی ادامه داد: هم اکنون مشکلات بارندگی‌های سیل‌آسا ت حدود زیادی برطرف شده است. در بخشی از روستا‌ها با وسایل مختلف از جمله ماشین‌های کشاورزی مانند تراکتور عبور و مرور صورت می‌گیرد. تعداد پنج - شش روستا به‌علت طغیان رودخانه کماکان امکان راه دسترسی ندارند که از طرق مختلف و با بالگرد به آنها آذوقه و امدادرسانی صورت می‌گیرد.

فرماندار ثلاث باباجانی با بیان اینکه امروز مدیرعامل هلال احمر برای بازدید از شهرستان خواهد آمد، خاطرنشان کرد: مبلغ ۱۱۰ میلیارد تومان خسارت در حوزه زیرساختی، کشاورزی و مسکن به شهرستان ثلاث باباجانی وارد شده است.

خدادادی با اشاره به اینکه خوشبختانه در اثر سیل اخیر تلفات انسانی در شهرستان ثلاث باباجانی نداشتیم، عنوان کرد: تعداد ۶۰ راس دام در این سلاب تلف شدند و لاشه آنها توسط دامپزشکی دفع بهداشتی شد.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *