رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

آغاز انتخابات در سرزمین‌های اشغالی؛ نتانیاهو زیر فشار پرونده‎های فساد مالی

11:23 - 20 فروردين 1398
کد خبر: ۵۰۸۲۸۲
انتخابات در سرزمین‌های اشغالی روز سه‌شنبه در حالی آغاز شده که نخست وزیر رژیم صهیونیستی با چند پرونده فساد مالی دست و پنجه نرم می‌کند.

آغاز انتخابات در سرزمین‌های اشغالی؛ نتانیاهو زیر فشار پرونده‎های فساد مالیبه گزارش گروه بین‌الملل ، انتخابات کنست رژیم صهیونیستی روز سه‌شنبه از ساعت ۷ به وقت محلی آغاز شده و تا ساعت ۱۰ شب ادامه خواهد داشت.

این انتخابات در حالی برگزار می‌شود که «بنیامین نتانیاهو»، نخست وزیر رژیم صهیونیستی طی ماه‌های گذشته در چند پرونده فساد مالی بیش از ۱۰ بار مورد بازجویی قرار گرفته است.

این اتهامات تنها علیه نتانیاهو نبوده و همسر و فرزندان او نیز متهم به فساد مالی هستند.

شواهد فراوانی در تأیید این فساد مالی از سوی پلیس رژیم صهیونیستی ارائه شده است.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی به اتهام فساد مالی در چند پرونده زیر ذره‌بین پلیس قرار دارد و همزمان با ده‌ها بازجویی از او و خانواده‌اش در جریان این پرونده‌ها، تظاهرات‌هایی در سرزمین‌های اشغالی بر پا شده است.

در جریان پرونده فساد مالی، نتانیاهو ۱۲ بار از سوی پلیس رژیم صهیونیستی مورد بازجویی قرار گرفته است.

همزمان با این بازجویی‌ها، تظاهرات‌های زیادی علیه نتانیاهو کابینه او برگزار شده است.

روزنامه «یدیعوت آحارانوت» روز جمعه گذشته و در آخرین مهلت نظرسنجی در مورد نتایج انتخابات، نتایج نظرسنجی را اعلام کرد که براساس آن حزب آبی و سفید به ریاست گانتز رئیس ستاد مشترک پیشین رژیم صهیونیستی ۳۰ کرسی کنست را از آن خود خواهد کرد. این درحالی است که نتایج این نظرسنجی نشان داد، حزب لیکود به ریاست نتانیاهو، در بهترین حالت ۲۶ کرسی کسب می‌کند.

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *