رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع): بسیاری از مشکلات در «معمولان» تا هفته آینده حل‌ می‌شود

15:01 - 18 فروردين 1398
کد خبر: ۵۰۷۷۲۶
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه گفت: گروه‌های جهادی از بسیج و نیروی زمینی سپاه خانه به خانه در حال تمیز کردن منازل مردم هستند و اگر کار‌ها به خوبی پیش برود تا یک هفته آینده خیلی از مشکلات حل می‌شود.
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع): بسیاری از مشکلات در «معمولان» تا هفته آینده حل‌ می‌شودگروه سیاسی ؛ سردار «محمدتقی اوصانلو» پیرامون اقدامات نیروی زمینی سپاه در مناطق سیل زده اظهار داشت: قرارگاه حمزه یک موکب در شهر معمولان ایجاد کرده است.
 
وی افزود: نیروی زمینی سپاه از ابتدای وقوع سیل در مناطق مختلف کشور پای کار بوده است و فرمانده نیروی زمینی سپاه در این زمینه اقدامات لازم را انجام داده است.

فرمانده قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه با اشاره به اقدامات گروه‌های مهندسی نیروی زمینی سپاه در منطقه عنوان داشت: گروه‌های مهندسی نیروی زمینی سپاه از جمله گروه ۴۳ امام علی، گروه ۴۰ صاحب الزمان و گروه ۴۲ قدر در امر راهگشایی مسیر‌ها و امداد رسانی در حوزه مهندسی فعالیت می‌کنند.

سردار اوصانلو تاکید کرد: نیروی زمینی سپاه و قرارگاه‌های حمزه و عاشورا در این منطقه به صورت جدی فعالیت می‌کنند و در امر پشتیبانی و اقدامات مهندسی نقش آفرینی کرده اند.

فرمانده قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) تاکید کرد: گروه‌های جهادی از بسیج و نیروی زمینی سپاه خانه به خانه در حال تمیز کردن منازل مردم هستند و اگر کار‌ها به خوبی پیش برود تا یک هفته آینده خیلی از مشکلات حل می‌شود.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *