ثبت ۱۰۸ درصدی اشتغال ایجادی استان تهران در سامانه رصد

11:05 - 21 تير 1403
کد خبر: ۴۷۸۲۷۹۶
دسته بندی: سیاست ، عمومی
ثبت ۱۰۸ درصدی اشتغال ایجادی استان تهران در سامانه رصد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران از ثبت ۱۰۸ درصدی اشتغال ایجادی استان در سامانه رصد خبر داد و گفت: با عملکرد مناسب، اعطای تسهیلات مشاغل خانگی ۲۰ درصد رشد یافته است.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی استانداری تهران، محمد علیمهری بعد از ظهر چهارشنبه از ثبت بیش از ۱۰۰ درصدی اشتغال ایجادی استان تهران در سامانه رصد خبر داد.

علیمهری با بیان اینکه با ثبت ۱۰۸ درصدی ثبت اشتغال ایجادی استان تهران  در سامانه رصد، رتبه اول را در کشور کسب کرده ایم، گفت: در موضوع تسهیلات مشاغل خانگی نیز دستاورد‌های چشمگیری داشته ایم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استان تهران با بیان اینکه در تسهیلات مشاغل خانگی استان، طی سال ۱۴۰۲ میزان ۱۰۳ درصد جذب داشته ایم افزود: در این حوزه نیز توانسته ایم رتبه اول را در کشور کسب و تسهیلات این بخش را به طور کامل جذب کنیم.

وی بیان کرد: برای امسال ۲۰ درصد به تعهد اشتغال استان تهران اضافه شده و عدد آن از ۱۵۰ هزار به ۱۸۰ هزار عدد رسیده است که تاکنون تعهدات انجام شده و تا پایان شهریورماه نیز ۵۰ درصد از تعهدات اشتغال استان را هم انجام خواهیم داد.

علیمهری گفت: در زمینه مشاغل خانگی هم، چون عملکرد خوبی را  داشته‌ایم میزان تسهیلات اعطایی این حوزه نیز ۲۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *