پیام تبریک سخنگوی قوه قضاییه به مسعود پزشکیان

21:21 - 16 تير 1403
کد خبر: ۴۷۸۱۹۹۵
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
پیام تبریک سخنگوی قوه قضاییه به مسعود پزشکیان
سخنگو و معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه در پیامی پیروزی مسعود پزشکیان در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.

خبرگزاری میزان - اصغر جهانگیر، سخنگو و معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه در پیامی پیروزی مسعود پزشکیان در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

باسمه تعالی 
جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان 
رئیس جمهور منتخب محترم جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

برگزاری انتخابات با شکوه ، مردمی و عزت مندانه ریاست جمهوری ایران که منجر به برگزیده شدن جنابعالی به عنوان منتخب امت بیدار و همیشه در صحنه شد مایه افتخار و سربلندی مردم عزیز ایران در عرصه بین المللی و مورد توجه آحاد ملت قرار گرفت.

این انتخابات سی میلیونی و پرشور ، موجی از امید برای پیشرفت و آینده ای روشن و افتخار آمیز را دربرابر ملت هميشه سرافراز ایران قرارداد و امید می رود که تحقق آن با دستان با کفایت جنابعالی میسور شود.

اینجانب ضمن تشکر از ملت عزیز ایران برای حضور آگاهانه و مسولیت شناسانه در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، اقبال عمومی به جناب مستطاب عالی را به شما، ملت عزیز و رهبری فرزانه انقلاب اسلامی دام ظله، تبریک عرض نموده و دوام توفیقات آن جناب و ملت تمدن ساز ایران در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری مد ظله العالی را از پروردگار متعال مسألت دارم. 

والسلام علیکم و رحمت الله 
دکتر اصغر جهانگیر 
سخنگو و معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه

 

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *