بازدید وزیر ورزش و جوانان از اردوی تیم ملی پینگ‌پنگ در مازندران

12:09 - 14 تير 1403
کد خبر: ۴۷۸۱۶۰۶
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
بازدید وزیر ورزش و جوانان از اردوی تیم ملی پینگ‌پنگ در مازندران
وزیر ورزش و جوانان از اردوی تیم ملی پینگ‌پنگ بازدید کرد.

خبرگزاری میزان - بر اساس گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، کیومرث هاشمی در ادامه سرکشی از اردوی ورزشکاران المپیکی ایران، از اردوی تیم ملی پینگ‌پنگ که در مازندران در جریان است، دیدن کرد.

در این بازدید، وزیر ورزش و جوانان ضمن بازدید از وضعیت اردویی نوشاد و نیما عالمیان، با رییس فدراسیون تنیس‌روی میز، مربیان و این دو ورزشکار المپیکی ایران به گفتگو نشست.

وزیر ورزش و جوانان نیز با قدردانی از رییس فدراسیون تنیس‌روی میز و عملکرد ورزشکاران این رشته در مدت اخیر بویژه بازی‌های آسیایی هانگژو اظهار کرد: ورزش ایران برای حضور در المپیک ۴٠ سهمیه را کسب کرده و امیدواریم با کمک خدا حضور ورزشکاران ما هم موفقیت‌آمیز باشد. 

هاشمی افزود: پینگ‌پنگ یکی از این رشته‌هایی است که با مدیریت آقای قارداشی به موفقیت‌های خوبی دست یافته است. یک زمانی پیروزی پینگ‌پنگ‌بازان ایرانی در رقابت با حریفان شرق آسیا که بهترین‌های جهان هستند مثل آرزو و خواب بود، اما اکنون این پیروزی‌ها در دسترس است و ورزشکاران ما این توانایی را از خود نشان داده‌اند.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به دغدغه‌های بیان شده توسط ورزشکاران اظهار کرد: فلسفه حضور بنده و دیگر مدیران به واسطه ورزشکاران است. اگر ورزشکار را از ورزش بگیرید مدیر و مربی دیگر معنایی ندارد و این ورزشکاران هستند که برای مدیران ورزشی نقش تعیین می‌کنند. خدمت برای شما افتخار است و تمام تلاشمان این است که بتوانید بدون دغدغه در مسابقات شرکت کنید. 

هاشمی با تقدیر از پتروشیمی زرند و خلیلی مدیرعامل پتروشیمی بخاطر حمایت‌هایش از ورزش بویژه پینگ‌پنگ خطاب به نیما و نوشاد عالمیان گفت: شما به همراه خانم شهسواری که اینجا حضور ندارند در المپیک تلاش خودتان را کنید و همین تلاش برای مردم و کشور قابل تقدیر است و امیدوارم با کمک خدا موفق باشید.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *