رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

حسینی: تیمی که گلِ بد می‌خورد تنبیه می‌شود/ ما دنبال بُرد بودیم، اما هوادار می‌خواست نبازد

22:19 - 15 فروردين 1403
کد خبر: ۴۷۶۶۵۵۶
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
حسینی: تیمی که گلِ بد می‌خورد تنبیه می‌شود/ ما دنبال بُرد بودیم، اما هوادار می‌خواست نبازد
سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: متأسفانه روی غفلت و عدم تمرکز گل بدی خوردیم، اما توانستیم بازی را با کار تیمی برگردانیم.

خبرگزاری میزان - سیدمجتبی حسینی بعد از تساوی یک - یک تیمش مقابل هوادار اظهار داشت: بازی را خوب شروع کردیم و سعی بر آن داشتیم که خوب و از عقب بازی کنیم، اما در خلق موقعیت دچار مشکل بودیم و بعد از گلی که خوردیم کارمان سخت شد. متأسفانه روی غفلت و عدم تمرکز گل بدی خوردیم، اما توانستیم بازی را با کار تیمی برگردانیم.

وی در ادامه یادآور شد: در نیمه دوم تمام زورمان را زدیم، اما نشد. حریف هم تیمی قابل احترام بود که خیلی خوب دفاع می‌کرد. آن‌ها دنبال این بودند که با دفاع و ضدحمله گل بزنند و روی این تاکتیک گل هم زدند. ما برای برد در این بازی که اولین مسابقه سال‌مان بود، وارد زمین شدیم و خیلی زحمت کشیدیم، اما نشد. امیدوارم در دیدار‌های سخت پیش رو سربلند از زمین بیرون بیاییم.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم با انتقاد از وقفه‌های به وجود آمده در برگزاری مسابقات لیگ برتر گفت: تعطیلی این بار که به خاطر ایام عید بود و همیشه هست، اما فکر می‌کنم تا این اندازه وقفه در مسابقات لیگ درست نیست. این ششمین یا هفتمین باری بود که لیگ برای حدود ۲۰ روز تعطیل شد. این تعطیلات کار را سخت می‌کند. با این وضعیت مسابقه اول برای بیشتر تیم‌ها بازی تدارکاتی به حساب می‌آید.

حسینی بابیان اینکه تیمش در دیدار خانگی مقابل هوادار دنبال کسب ۳ امتیاز بوده خاطرنشان کرد: تیمی که گل بد می‌خورد تنبیه می‌شود، اما ما جبران کردیم و اگر حواس جمع‌تر بودیم، پیروز می‌شدیم. البته حریف‌مان نیز تیم خوبی بود که آمده بود نبازد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *