رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

اطلاعیه باشگاه استقلال درباره بدهی و مدارک و مستندات مجوز حرفه‌ای

18:34 - 13 فروردين 1403
کد خبر: ۴۷۶۶۳۰۹
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
اطلاعیه باشگاه استقلال درباره بدهی و مدارک و مستندات مجوز حرفه‌ای
باشگاه استقلال تمامی مدارک و مستندات مرتبط با دریافت مجوز حرفه‌ای را تا قبل از پایان مهلت قانونی بارگذاری کرده و هیچ گونه خطری از این بابت باشگاه را تهدید نمی‌کند.

خبرگزاری میزان - به گزارش رسانه رسمی باشگاه استقلال، متاسفانه طی روز‌های اخیر برخی افراد خاص به نیت شیطنت و مسموم کردن فضا، شروع به سناریوسازی و ایجاد دلهره برای هواداران استقلال کردند و با سوء استفاده از سکوت باشگاه استقلال که قصد دارد در آرامش و به دور از تنش، وظیفه خود را به انجام برساند، تلاش کردند باشگاه استقلال را با شایعه ناتوانی در دریافت مجوز حرفه‌ای تخریب کنند، اما هواداران استقلال مطمئن باشند باشگاه تمامی مدارک و مستندات لازم را جهت دریافت مجوز حرفه ای، به موقع و با دقت کامل بارگذاری کرده و همانگونه که پیش از این مدیرعامل باشگاه به هواداران محترم اطمینان داده بود هیچ گونه نگرانی و دغدغه بابت مجوز حرفه‌ای وجود ندارد.

همچنین بسته شدن پنجره نقل و انتقالات نیز به دلیل پرونده سانتاکلارا بوده و خوشبختانه در این مقطع از فصل تأثیری روی عملکرد باشگاه ندارد و خللی در دریافت مجوز حرفه‌ای نیز ایجاد نخواهد کرد. پنجره نقل و انتقالات بعد از انتقال باقی مانده مبلغ طلب سانتاکلارا، باز خواهد شد.

باشگاه استقلال از هواداران فهیم خود تقاضا دارد توجهی به شایعه‌سازی افرادی که آرامش استقلال را نشانه گرفته و در این مقطع حساس، قصد ایجاد تنش در مجموعه آبی را دارند، نداشته باشند و اخبار رسمی را از رسانه‌های باشگاه دنبال کنند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *