رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

کرملین: تحقیقات در مورد حمله مسکو همچنان ادامه دارد

13:30 - 06 فروردين 1403
کد خبر: ۴۷۶۵۷۲۲
کرملین: تحقیقات در مورد حمله مسکو همچنان ادامه دارد
سخنگوی کاخ کرملین می‌گوید که رئیس جمهور روسیه نشستی را با حضور مقامات بخش‌های مختلف درباره حمله تروریستی اخیر مسکو برگزار می‌کند.

خبرگزاری میزان – دیمیتری پسکوف، سخنگوی کاخ کرملین، گفت: نمی‌توان درباره ادعای داعش در مورد حمله کروکوس اظهار نظر کرد و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

این مقام ارشد روسیه گزارش داد که سران نهاد‌های امنیتی و اجتماعی و همچنین سران مسکو در نشست با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، پس از حمله تروریستی اخیر شرکت خواهند کرد.

سخنگوی ریاست جمهوری روسیه گفت: ولادیمیر پوتین روز دوشنبه در کرملین مشغول به فعالیت است و همچنان گزارش‌هایی را از همه سرویس‌ها درباره حمله تروریستی در تالار شهر کروکوس دریافت می‌کند.

پسکوف در مورد برنامه‌های رئیس جمهور روسیه برای روز دوشنبه به خبرنگاران گفت: رئیس جمهور همچنان تمام گزارش‌ها را از طریق تمام خدمات مربوطه دریافت می‌کند.

وی یادآور شد که رئیس‌جمهور روسیه جلسه‌ای برگزار خواهد کرد تا درباره اقدامات انجام شده پس از حمله تروریستی در تالار شهر کروکوس در منطقه مسکو گفت‌وگو کند.

رئیس جمهور قصد دارد بعدازظهر امروز، جلسه‌ای را برای بررسی اقدامات انجام شده پس از حمله تروریستی برگزار کند؛ در این نشست، سران بلوک امنیتی، بلوک اجتماعی و سران دو منطقه مسکو حضور خواهند داشت.

حمله تروریستی به مجتمع تجاری و سالن کنسرت مسکو تاکنون ۱۴۳ کشته و ده‌ها زخمی برجای گذاشته است.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *