حقوق کسب‌کنندگان سهمیه المپیک تا پایان امسال پرداخت شد

12:00 - 29 اسفند 1402
کد خبر: ۴۷۶۵۲۶۸
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
حقوق کسب‌کنندگان سهمیه المپیک تا پایان امسال پرداخت شد
بر اساس مصوبات در خصوص پرداخت حقوق و بسته‌های حمایتی به سهمیه گیران المپیک مبالغ تعیین شده تا پایان اسفند ماه تمام کمال پرداخت شد.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ محمد تابع رییس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی درباره پرداخت حقوق به کسب کنندگان سهمیه المپیک و همچنین بسته‌های حمایتی انجام شده، خاطر نشان کرد: بسته‌های حمایتی بازی‌های المپیک ۲۰۲۴ پاریس که در مجمع عمومی کمیته ملی المپیک در سال ۱۴۰۲ و هیئت اجرایی مصوب شده بود، طبق این مصوبات از دی ماه تا هم اکنون یعنی پایان اسفند اجرایی شد.

وی افزود: این بسته‌های حمایتی شامل پاداش کسب سهمیه بود که به طور کامل به حساب فدراسیون‌ها واریز شد تا به ورزشکارانی که موفق به کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۴ شده اند، پرداخت شود.

تابع تصریح کرد: بخش دیگر این بسته‌های حمایتی شامل حقوق ورزشکاران است که ما با عنوان کمک هزینه به آنان پرداخت کردیم؛ مبلغ پایه این کمک هزینه از ۱۵ میلیون تومان شروع می‌شود برای کسانی که موفق به کسب سهمیه شده اند تا مابقی افراد که به ترتیب شانس کسب مدال طلا و نقره دارند که آن هم تمام و کمال در ماه‌های دی، بهمن و اسفند پرداخت شد.

سرپرست مرکز نظارت بر تیم‌های ملی در خاتمه اظهار داشت:مورد بعدی مربوط به سرانه اردوی ورزشکاران است که روزانه مبلغ سه میلیون تومان به ازای ورزشکار، حریف تمرینی و همچنین مربیان رشته‌هایی که شاملشان می‌شد نیز به فدراسیون‌ها پرداخت شد.

آخرین بخش نیز سرانه اعزام بود که به ترتیب شامل هر رشته‌ای که می‌شد به فدراسیون‌ها پرداخت شد؛ آخرین مرحله پرداخت این سرانه نیز در اسفندماه به صورت تمام و کمال واریز شد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *