رونمایی از سامانه سوت‌زنی در وزارت ورزش و جوانان

هاشمی: ترویج فرهنگ مبارزه با فساد باید در حوزه «ورزش و جوانان» نهادینه شود

11:12 - 28 اسفند 1402
کد خبر: ۴۷۶۵۰۹۵
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
هاشمی: ترویج فرهنگ مبارزه با فساد باید در حوزه «ورزش و جوانان» نهادینه شود
آئین رونمایی از سامانه سوت‌زنی با حضور کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان و معاونین و مدیران کل ستادی صبح امروز ۲۸ اسفند در محل وزارتخانه برگزار شد.

خبرگزاری میزان - به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، کیومرث هاشمی در جلسه رونمایی از سامانه سوت زنی با قدردانی از معاونت توسعه مدیریت و منابع بابت رونمایی از این سامانه اظهار داشت: قرار بود این رونمایی اوایل فروردین انجام شود، اما با تلاش‌هایی که انجام شد، این رونمایی زودتر صورت گرفت.

وی ادامه داد: طبق قانون دستگاه‌های اجرایی وظیفه‌ای برای راه‌اندازی این سامانه ندارند، اما با توجه به اینکه مشی دولت مبارزه با فساد در ساختار‌های دولتی است و با توجه به اینکه در ذات ورزش هیچ چیزی پنهان نیست و مسائل رسانه‌ای خواهد شد، مجموعه همکاران ما شرایطی را به وجود آوردند تا این بستر شکل بگیرد هر چند تاکنون در این مجموعه مورد حادی نداشتیم.

وزیر ورزش و جوانان شفافیت اقدامات را یکی از مسائل مهم این وزارت‌خانه دانست و گفت: ترویج فرهنگ مبارزه با فساد در دستگاه ورزش و جوانان باید نهادینه شود و به این خاطر این سامانه راه‌اندازی شده است.

وی افزود: ما مجموعه‌های مختلفی در دستگاه ورزش و جوانان داریم و باید این سامانه را داشته باشیم و بحث شفافیت یکی از بحث‌های مهم در دستگاه‌های اجرایی است و این باعث می‌شود تا اعتماد مردم را جلب کنیم و این زمانی رخ می‌دهد که اقدامات ما شفاف باشد.

او در پایان درباره اثرات شفافیت اقدامات گفت: وقتی بقیه بدانند که سالم کار می‌کنیم، امور با اثربخشی خوبی پیش می‌رود و تلاش کردیم این شفافیت را دنبال کنیم. آئین رونمایی از سامانه سوت‌زنی، یکی از کار‌هایی است که در مبارزه با فساد صورت می‌گیرد و من از زحمت‌کشان این سامانه تشکر می‌کنم.

در ابتدای این آیین، معاون توسعه مدیریت و منابع در خصوص کارکرد‌های سامانه و سرپرست مرکز فناوری و اطلاعات وزارت ورزش و جوانان درباره نحوه دسترسی مخاطبان به آن توضیحاتی ارائه کرد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *