رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از محاکم تجدیدنظر استان دیدار کرد

9:21 - 27 اسفند 1402
کد خبر: ۴۷۶۴۸۰۶
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از محاکم تجدیدنظر استان دیدار کرد
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی ضمن بازدید از محاکم تجدیدنظر استان مستقر در مجتمع خانواده با قضات و کارمندان آن‌ها دیدار و گفت‌وگو کرد. 

خبرگزاری میزان - ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از شعب دادگاه‌های تجدیدنظر استان مستقر در مجتمع خانواده ارومیه بازدید و ضمن سرکشی به تک تک شعب دادگاه و دفاتر با قضات و کارمندان آن‌ها دیدار و گفت‌وگو کرد. 

عتباتی در این بازدید ضمن اطلاع از آخرین وضعیت رسیدگی‌ها از نظر کمی و کیفی و حرکت بر مدار برنامه عملیاتی سال و میزان تحقق اهداف این برنامه از مشکلات و نیازمندی‌های همکاران نیز اطلاع و دستورات لازم را صادر کرد. 

رئیس کل دادگستری استان ضمن گفت‌وگو با قضات شعب محاکم تجدیدنظر استان تاکید به سرعت، صحت و دقت رسیدگی به پرونده‌ها کرد و از همکاران تجدیدنظر خواست با دیدگاه آموزش محور و ارشادی در مورد پرونده‌ها به شعب بدوی کمک کنند تا میزان اتقان آراء به حداکثر میزان خود در استان برسد. 

عتباتی با تقدیر و تشکر از زحمات همکاران تجدیدنظر گفت: علیرغم وجود مشکلات و کمبود‌ها خصوصاً از نظر فیزیکی و مکانی، اما همکاران خدوم و زحمتکش با تلاش مثال زدنی کار مردم را راه می‌اندازند و این امر جای تقدیر و تشکر دارد که یقیناً زحمات همکاران ماجور درگاه الهی خواهد بود.

انتهای پیام/


برچسب ها: قوه قضاییه

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *