رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

نجات جان یک جوان ۱۷ ساله توسط اورژانس هوایی استان تهران

9:05 - 20 اسفند 1402
کد خبر: ۴۷۶۳۶۵۴
نجات جان یک جوان ۱۷ ساله توسط اورژانس هوایی استان تهران
رئیس سازمان اورژانس استان تهران از نجات جان یک جوان ۱۷ ساله توسط اورژانس هوایی این استان که بر اثر انفجار مواد محترقه دچار ۷۰ درصد سوختگی شده بود، خبر داد.

خبرگزاری میزان- محمداسماعیل توکلی گفت: در ساعت ۱۶:۱۸ مورخ ۱۹ اسفندماه، سوپروایزر بیمارستان شهید مفتح ورامین با اورژانس استان تهران تماس گرفته و درخواست کمک برای یک بیمار ۱۷ ساله با سوختگی ۷۰ درصد درجه ۳ کرد.

توکلی افزود: بلافاصله پس از دریافت این درخواست، اورژانس هوایی استان تهران به پرواز درآمده و در ساعت ۱۶:۲۲ در پد بیمارستان مفتح بر زمین نشست. کارشناسان اورژانس هوایی بلافاصله بر بالین مصدوم حاضر شده و پس از ارزیابی اولیه، وی را به بالگرد منتقل کردند.

وی گفت: با توجه به شدت سوختگی و اختلال هوشیاری بیمار، کارشناسان اورژانس هوایی در طول مسیر اقدامات تخصصی لازم، از جمله حمایت تنفسی، را برای وی انجام دادند.

رئیس سازمان اورژانس استان تهران گفت: بالگرد اورژانس هوایی در ساعت ۱۷:۰۰ در پد شهری شهرک ولیعصر (نزدیکترین محل فرود بالگرد به بیمارستان شهدای یافت آباد) به زمین نشست و مصدوم با آمبولانس ساعت ۱۷:۱۰ به بیمارستان شهدای یافت آباد تحویل داده شد.

توکلی گفت: این عملیات نفس‌گیر، بار دیگر نشان‌دهنده نقش حیاتی اورژانس هوایی در نجات جان انسان‌ها است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *