تخصیص ۶۰ میلیارد تومان اعتبار برای بهسازی مدارس پایتخت در سال ۱۴۰۲

9:04 - 28 بهمن 1402
کد خبر: ۴۷۶۰۱۸۴
تخصیص ۶۰ میلیارد تومان اعتبار برای بهسازی مدارس پایتخت در سال ۱۴۰۲
مدیرکل آموزش‌های شهروندی شهرداری تهران گفت: ۶۰ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه و تجهیز مدارس مناطق ۲۲ گانه در سال ۱۴۰۲ در نظر گرفته شد.

خبرگزاری میزان- به گزارش شهر، مهدی امیری، مدیرکل آموزش‌های شهروندی شهرداری تهران با پرداختن به موضوع توسعه و تجهیز مدارس پایتخت، گفت: هرساله شورای اسلامی شهر تهران اعتباری را مصوب می‌کند که در اختیار مناطق ۲۲ گانه قرار می‌گیرد که دستورالعمل بهره برداری و نحوه هزینه کرد آن توسط اداره کل آموزش‌های شهروندی تنظیم می‌شود.

وی افزود: در سال جاری برای اولین‌بار در دومین ماه از سال شیوه‌نامه‌ای برای مناطق ۲۲ گانه ابلاغ شد و نزدیک به ۶۰ میلیارد تومان اعتبار برای مجموع مناطق ۲۲ گانه در حوزه توسعه و بهسازی مدارس شهر تهران در نظر گرفته شد. در این راستا در حوزه‌های مختلف چند سرفصل وجود دارد که مناطق ۲۲ گانه باید به آن بپردازند اعم از حوزه فنی و عمرانی، تجهیزی، برنامه‌ای و... که عمده مناطق در این حوزه با توجه به اینکه در سال جاری زود دستورالعمل ابلاغ شده است، توانستند از فرصت تابستان استفاده کنند و کار‌های فنی و عمرانی و تجهیزی را تا زمان بازگشایی مدارس به سرانجام برسانند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *