عبدالملک الحوثی: هیچ کشتی مرتبط با اسرائیل نتوانسته از تنگه باب‌المندب عبور کند

23:01 - 24 بهمن 1402
کد خبر: ۴۷۵۹۷۶۴
عبدالملک الحوثی: هیچ کشتی مرتبط با اسرائیل نتوانسته از تنگه باب‌المندب عبور کند
رهبرانصارالله یمن، گفت که در هفته‌های اخیر هیچ کشتی مرتبط با رژیم صهیونیستی نتوانسته از تنگه باب‌المندب عبور کند و این یک پیروزی واقعی است.

خبرگزاری میزان_ سید عبدالملک الحوثی، رهبر انصارالله یمن در سخنانی به مناسبت سالگرد شهادت شهید صالح الصماد، رئیس سابق شورای عالی سیاسی یمن، گفت: دشمنان با هدف قرار دادن شهید الصماد، به دنبال شکستن اراده و استواری مردم یمن بودند.

الحوثی، اظهار کرد: شهید الصماد نقش مهمی در بسیج نیرو‌ها به‌صورت رسمی و مردمی برای مقابله با تهاجم و انسجام جبهه داخلی داشت.

وی اضافه کرد: آمریکایی‌ها در هدف قرار دادن شهید الصماد نقش کلیدی داشتند چراکه نگران نقش فعال و نفوذ او در میان مردم بودند.

رهبر انصارالله یمن ضمن تاکید بر اینکه تلاش ائتلاف متجاوز برای حمله به یمن، اشغال کامل، مصادره آزادی و استقلال مردم بود، گفت: آمریکا، انگلیس و اسرائیل باید از قبل، آنچه را که این روز‌ها در مورد حمایت مردم ما از فلسطین می‌گذرد، در نظر می‌گرفتند.

الحوثی، افزود: در هفته‌های اخیر هیچ کشتی مرتبط با اسرائیل نتوانسته از تنگه باب‌المندب عبور کند و این یک پیروزی واقعی است.

وی تاکید کرد: دشمن صهیونیست به دنبال تکرار جنایت نسل‌کشی در رفح است، مشابه آنچه در شمال و مرکز غزه انجام داده است. باید با تمام توان در مقابل تهاجم زمینی اشغالگران به رفح بایستیم.

رهبر انصارالله یمن ادامه داد: کاری که رژیم اسرائیل در غزه انجام می‌دهد نسل‌کشی و ویرانی همه‌جانبه بی‌سابقه است.

الحوثی با اشاره به اینکه ادامه تظاهرات و راهپیمایی‌ها با وجود تجاوزات طولانی‌مدت به غزه بیان‌گر آگاهی و احساس مسئولیت مردم ما است، گفت: ما براساس اعتقادات خود به اقدامات حمایتی خود از ملت فلسطین ادامه می‌دهیم. رزمندگان در فلسطین در شرایط بسیار سخت با دشمن اسرائیلی مقابله می‌کنند و با شجاعت بی‌نظیری با آن می‌جنگند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *