حضور ستاره کشتی آزاد ایران در کمپ تیم‌های ملی

14:28 - 30 دی 1402
کد خبر: ۴۷۵۵۵۴۲
حضور ستاره کشتی آزاد ایران در کمپ تیم‌های ملی
عبداله موحد دارنده مدال طلای المپیک و ۵ مدال طلای جهان، صبح امروز در محل فدراسیون کشتی و کمپ تیم‌های ملی کشتی شهید حاج قاسم سلیمانی حضور یافت.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، دارنده مدال طلای المپیک المپیک ۱۹۶۸ مکزیکوسیتی و ۵ مدال طلای جهانی در سال‌های ۱۹۶۵ منچستر، ۱۹۶۶ تولیدو، ۱۹۶۷ دهلی نو، ۱۹۶۹ ماردل پلاتا و ۱۹۷۰ ادمنتون صبح امروز ابتدا با حضور در فدراسیون کشتی، با علیرضا دبیر رئیس فدراسیون دیدار و گفت‌وگو کرد.

موحد همچنین بازدیدی را از اماکن فدراسیون شامل سالن بدنسازی، سالن همایش‌ها و کمپ‌های تیم‌های ملی بعمل آورد.

نابغه کشتی آزاد جهان به ترتیب با ملی پوشان فرنگی کار و ملی پوشان آزادکار دیدار و گفتگو کرد.

موحد در این دیدار‌ها با اشاره به اینکه برای رسیدن به موفقیت باید بیش از پیش زحمت کشید، خطاب به ملی پوشان گفت: المپیک میدانی بزرگ‌تر از جهان است، بکوشید که تمام توان خود را در این آوردگاه مهم انجام دهید که پس از آن پشیمانی سودی ندارد.

وی همچنین با خواندن شعر پهلوانی از سروده‌های خودش با مضمون: "زور و فن و عقل جرأت، توامان، بایدت تا شوی یک قهرمان - هرکه را این چهار با هم جفت نیست، بر وی و زحمات وی باید گریست" گفت: برای موفقیت باید قدرت، فنون کشتی، عقلانیت و بی باکی را با هم داشته باشید و من وقتی به روی تشک می‌رفتم برایم فرقی نداشت که حریفم چه کشتی گیری است.

مرد طلایی کشتی آزاد ایران همچنین پس از بازدید از اماکن کشتی کشور، با تمجید از عملکرد فدراسیون، خاطرنشان کرد: واقعا خوشحالم که کشتی به دست افراد آگاه و اهل فن خود افتاده و امکانات فراهم شده، بسیار عالی و بی نظیر است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *