محکومیت یک میلیاردی استقلال با شکایت دانشگر

11:04 - 27 دی 1402
کد خبر: ۴۷۵۵۰۶۸
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
محکومیت یک میلیاردی استقلال با شکایت دانشگر
کمیته وضعیت بازیکنان آرای جدید خود را درباره پرونده‌های مطروحه صادر کرد.

خبرگزاری میزان - به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، با توجه به شکایت شهریار خان احمدی از باشگاه تراکتور، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۸۴۶ میلیون و ۵۰ هزار ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۳۲ میلیون و ۲۷۶ هزار و ۸۰۷ ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان ۲۶۴ میلیون و ۴۵۰ هزار ریال قرار رد صادر کرد.

*در پی شکایت امیر رضا نمازی از باشگاه شهرداری نوشهر، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۶۸۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۲۵ میلیون و ۹۴۲ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

*در پرونده شکایت علی خماند از باشگاه مس رفسنجان، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۱۰ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۳۹۱ میلیون و ۳۷ هزار و ۵۰۰ ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

*با توجه به شکایت علی یونسی از باشگاه شهرداری نوشهر، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۳۸ میلیون و ۱۵۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

*در پی شکایت محمد دانشگر از باشگاه استقلال تهران، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۱۰ میلیارد و ۳۳۳ میلیون و ۲۰۸ هزار و ۹۸۰ ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۲۲۵ میلیون و ۲۶۳ هزار و ۹۵۵ ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان ۹ میلیارد و ۶۶۶ میلیون و ۷۹۱ هزار و ۲۰ ریال قرار رد صادر کرد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *