نقش دیوان عالی کشور در سند تحول و تعالی قوه قضاییه پر رنگ‌تر خواهد شد

12:56 - 24 دی 1402
کد خبر: ۴۷۵۴۵۰۲
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
نقش دیوان عالی کشور در سند تحول و تعالی قوه قضاییه پر رنگ‌تر خواهد شد
رئیس دیوان عالی کشور با اشاره به تشکیل کارگروه‌های تخصصی گفت: نقش دیوان عالی کشور در سند تحول و تعالی قوه قضاییه پر رنگ‌تر از گذشته خواهد شد.

خبرگزاری میزان - حجت الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری رئیس دیوان عالی کشور در جلسه شورای معاونین با اشاره به فرا رسیدن ماه رجب المرجب اظهار کرد: این ماه فرصت مغتنمی در جهت خودسازی است و همه ما به مراقبت نیاز داریم و باید از ایام و لیالی ماه رجب بهره کافی را ببریم.

وی با اشاره به تشکیل کارگروه‌های تخصصی شعب کیفری، حقوقی، خانواده و مواد مخدر و برگزاری جلسات تخصصی رؤسای شعب به صورت ماهانه عنوان نمود نقش دیوان عالی کشور در سند تحول و تعالی قوه قضائیه پر رنگ‌تر از گذشته خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین منتظری ادامه داد: در دو همایش برگزار شده با حضور رؤسای محل دادگستری و نمایندگان نظارتی دیوان عالی کشور در استان‌ها، نقطه نظرات خود را به دوستان در حوزه‌های قضایی منتقل نمودیم و در اینجا لازم می‌دانم از همکاری خوب رؤسای محترم دادگستری استان‌ها تقدیر و تشکر نمایم. در این مدت نقطه نظرات و پیشنهادات ارزنده‌ای از سوی استان‌ها به معاونت نظارت ارجاع شده که در دست بررسی است.

 رئیس دیوان عالی کشور افزود: ان شاالله با همکاری قضات دیوان و کارکنان خدوم این مجموعه عالی قضایی در راستای کاهش آسیب‌هاو رفع موانع و نیل به چشم انداز متناسب در پیش رو تلاش مضاعف خواهیم کرد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *