بازدید شبانه رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی و۵۷نفر از مسئولان قضایی از زندان میاندوآب

21:56 - 21 دی 1402
کد خبر: ۴۷۵۴۱۶۷
دسته بندی: قضایی ، دادگستری
بازدید شبانه رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی و۵۷نفر از مسئولان قضایی از زندان میاندوآب
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: بازدید از زندان میاندوآب به منظور بررسی وضعیت زندان و وضعیت قضایی زندانیان صورت پذیرفت.

خبرگزاری میزان -؛ناصر عتباتی به همراه ۵۷ نفر از معاونین قضایی و قضات میاندوآب روز پنجشنبه ۲۱دی ماه درسفر کاری خود به حوزه قضایی میاندوآب از زندان این شهرستان بازدید کردند.

عتباتی و همراهان در این بازدید از بند‌های مختلف زندان بازدید و با بررسی وضعیت زندان و زندانیان پای صحبت‌های آنان نشسته و با بررسی و پیگیری درخواست‌های آنان در مورد هر یک دستورات لازم را صادر کردند.

عتباتی در مورد این بازدید بیان داشت: بازدید از زندان میاندوآب به منظور بررسی وضعیت زندان و وضعیت قضایی زندانیان صورت پذیرفت تا از نزدیک در جریان مشکلات مددجویان قرار گرفته و به منظور رفع آن‌ها با استفاده از ظرفیت‌های قانونی تصمیماتی اتخاذ شود.

موافقت با آزادی مشروط ۳۰ نفر زندانی و مرخصی موردی ۲۵ محکوم واجدالشرایط همچنین بهره مندی از مراقبت الکترونیک۳ نفر از مصوبات سفر رئیس کل دادگستری و هیئت همراه بود که در پایان با با تایید صورتجلسه بهره مندی از مرخصی منجر به آزادی ۱۵ مددجوی واجد الشرایط راس ساعت ۲۱ بازدید پایان یافت.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *