افزوده شدن ۲۰ آمبولانس حمل متوفی به ناوگان بهشت زهرا (س)

13:26 - 19 دی 1402
کد خبر: ۴۷۵۳۷۸۹
افزوده شدن ۲۰ آمبولانس حمل متوفی به ناوگان بهشت زهرا (س)
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) با اشاره به افزوده شدن ۲۰ دستگاه آمبولانس به ظرفیت ناوگان حمل متوفی، گفت: از سال آینده موضوع انتقال متوفیان به داخل شهر برای تشییع در محله به صورت رسمی در فهرست خدمات این سازمان قرار می‌گیرد.

خبرگزاری میزان- به گزارش شهر، جواد تاجیک مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنایت تروریستی گلزار شهدای کرمان، گفت: با همت معاونت مالی و معاونت عروجیان سازمان بهشت زهرا (س) ۲۰ دستگاه آمبولانس حمل متوفی به ظرفیت آمبولانس‌های شهری و داخلی این سازمان افزوده شده و این یک نقطه شروع است.

وی با بیان اینکه سال آینده نیز تعداد دیگری آمبولانس به ناوگان آمبولانس حمل متوفی در سازمان بهشت زهرا (س) افزوده خواهد شد، اظهار کرد: با تدبیر شهردار تهران برای افزایش کیفیت خدمت‌رسانی به مردم و ارتقاء ظرفیت خدمت‌رسانی سازمان در زمان وقوع بحران، ناوگان آمبولانس بهشت زهرا (س) نوسازی و تقویت خواهد شد.

امکان انتقال متوفیان به داخل شهر برای تشییع در محله از سال آینده

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) گفت: از سال آینده موضوع انتقال متوفیان به داخل شهر برای تشییع در محله به صورت رسمی در فهرست خدمات این سازمان قرار می‌گیرد.

تاجیک افزود: با توجه به درخواست‌های متعدد مردمی، از سال آینده حمل متوفی به داخل شهر برای تشییع با درخواست خانواده متوفیان صورت می‌گیرد؛ که در راستای انجام این مأموریت نیز تعداد دیگری آمبولانس به ظرفیت ناوگان سازمان افزوده می‌شود.

عباس قره گوزلی، معاون مالی سازمان بهشت زهرا (س) نیز در این مراسم گفت: با توجه به اینکه حمل متوفی یکی از وظایف اصلی سازمان بهشت زهرا (س) است در این راستا با پیش‌بینی اعتبار مورد نیاز در بودجه سال ۱۴۰۲ نسبت به رفع نیاز سازمان به آمبولانس حمل متوفی در بین قطعات اقدام و امروز شاهد رونمایی از بخشی از آمبولانس‌های خریداری شده هستیم.

براساس این گزارش پروژه‌های سازمان بهشت زهرا (س) روز‌های دوشنبه هر هفته در قالب پویش «دوشنبه‌های تعالی» رونمایی و افتتاح می‌شوند و این روند تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام /


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *