رسیدگی به پرونده‌های مسن و کاهش اطاله دادرسی اولویت اول دادگستری اصفهان است

13:56 - 19 آذر 1402
کد خبر: ۴۷۴۸۶۲۹
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
رسیدگی به پرونده‌های مسن و کاهش اطاله دادرسی اولویت اول دادگستری اصفهان است
رئیس دادگستری استان اصفهان اولویت اول دادگستری استان را رسیدگی به پرونده‌های مسن و به تبع آن کاهش اطاله دادرسی دانست و گفت: تمام ظرفیت‌های دادگستری معطوف انجام این امر خواهد شد.

خبرگزاری میزان_ در نشستی که با حضور رئیس کل دادگستری، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، معاونان رئیس کل، و دادستان‌ها و رؤسای حوزه‌های قضایی سراسر استان اصفهان برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین اسداله جعفری رئیس کل دادگستری استان بر انجام خدمت جهادی و تحول‌گرا توسط مدیران و مسئولان قضایی استان، تاکید و اظهار کرد: هر مدیر یا مسئولی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی، مسئولیتی را می‌پذیرد باید بداند با روزمرگی در انجام کار باعث پیشرفت و تحول در امور نمی‌شود و لازم است تمام انگیزه، توانایی و تلاش خود را در جهت انجام کار جهادی و تحولی، به کار گیرد و موجبات اعتلای نظام و کشور را فراهم کند.

وی افزود: به فرموده ائمه اطهار (ع) رفع نیاز‌ها و احتیاجات مردم از بهترین نعمت‌های پروردگار است چرا که خداوند منان این فرصت را در اختیار بندگان خود گذاشته است که با خدمت صادقانه و بی‌منت، در مسیر رسیدن به قله‌های انسانیت، گام بردارند.

رئیس دادگستری استان اصفهان در ادامه دستوراتی در جهت انجام پیگیری‌های ویژه به منظور رفع دلایل اطاله دادرسی، اجرای قانون انتشار و دسترسی به اطلاعات، اجرای قانون جدید شورای حل اختلاف، استقرار قاضی کشیک، تکریم ایثارگران، جانبازان و خانواده شهدا و ... صادر کرد.

حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین جعفری در پایان بر رسیدگی به پرونده‌های مسن تاکید و تصریح کرد: اولویت اول دادگستری استان اصفهان، رسیدگی به پرونده‌های مسن و به تبع آن کاهش اطاله دادرسی است و تمام ظرفیت‌های دادگستری معطوف انجام این امر خواهد شد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *