اولین اخطار لاگ هوشمند برای تاکسی‌های گردشی و تلفنی غیرفعال ارسال شد

9:40 - 28 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۵۱۴۰
اولین اخطار لاگ هوشمند برای تاکسی‌های گردشی و تلفنی غیرفعال ارسال شد
معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی گفت: اگر تاکسیران دوبار اخطار پیامکی دریافت کند، مجوز طرح ترافیک و سپس سهمیه کارت سوخت آنان حذف خواهد شد.

خبرگزاری میزان- به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، محمد علوی‌زاده گفت: در راستای نظارت هوشمند بر خدمات تاکسی‌های گردشی و تلفنی پایتخت، اولین اخطار برای تاکسیرانان غیر فعال در طرح لاگ هوشمند، ارسال شد.

وی افزود: در این اخطاریه به تاکسیرانان اعلام شد که برای خودروی شما در شهریور و مهرماه پرداخت الکترونیکی ثبت نشده است و هر تاکسی گردشی و تلفنی می‌بایست در هر ماه حداقل ۲۰ پرداخت الکترونیک داشته باشد. در غیر اینصورت غیرفعال محسوب می‌شود.

معاون نظارت و امور مناطق سازمان با اشاره به رویکرد سازمان در خصوص نظارت مستمر خاطرنشان کرد: با توجه به مصوبه شورای ترافیک و تفویض اختیار به سازمان تاکسیرانی در خصوص صلاحیت تاکسیرانان برای دریافت طرح ترافیک و سهمیه سوخت، در صورتیکه هر تاکسیران دوبار اخطار پیامکی دریافت کند، مجوز طرح ترافیک و سپس سهمیه کارت سوخت حذف خواهد شد.

علوی‌زاده در پایان از شهروندان خواست تا با پرداخت کرایه به صورت الکترونیکی و از طریق کیو آر کد‌های موجود، سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران را در این طرح همراهی کنند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *